Lew w tym miesiącu powinien przestać karmić swoje ego, Strzelec musi przestać irytować bliskich, natomiast Rak i Waga powinni skupić się na sobie. Horoskop na luty 2023 roku jest drogowskazem dla każdego znaku zodiaku. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak powinieneś postąpić w tym miesiącu, koniecznie przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku. 

Baran (21.03-19.04)

Baran w lutym skupi się na rozwoju swojej kariery. Będzie odważnie szedł do przodu i zdobędzie wszystko, czego zapragnie. To sprawi, że zacznie mu się układać w finansach. Na horyzoncie czai się podwyżka i Baran nauczy się oszczędzać pieniądze. Czarne chmury zawisną jednak nad jego życiem uczuciowym. Barany w związkach poczują się rozczarowane postawą ukochanego, a single nie mają co liczyć na walentynkowe porywy serca.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk pokaże, że stać go naprawdę na wiele. Umie walczyć o swoje i nie zamierza odpuszczać, gdy na horyzoncie czai się sukces. Nie powinien jednak całkowicie oddawać się pracy, bo jego bliscy potrzebują jego obecności i wsparcia. Właśnie na uczuciach powinien się skupić w tym miesiącu. Byki w związkach mogą liczyć na przełom w relacjach, jeśli tylko udowodnią ukochanej osobie swoje uczucia. Single powinni natomiast uważnie rozglądać się w okolicy walentynek. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta w lutym nie mają powodu do narzekań - wręcz przeciwnie. W końcu wszystko zacznie im się układać. Zrobią porządek w swojej głowie, a następnie zaczną porządkować relacje z innymi ludźmi, dzięki czemu osiągną spełnienie w przyjaźni oraz miłości. Sukcesy widać także na polu finansowym. Wystarczy, że Bliźnięta nie będą się bały zaryzykować i ruszą po swoje z głową uniesioną do góry. Dzięki temu istnieje szansa na to, że fortuna spadnie im z nieba. 

Rak (21.06-22.07)

Rak ostatnio pozwolił sobie na zbyt wiele luksusu, przez co teraz narzeka na brak gotówki. Musi dać z siebie wszystko, żeby znów uzupełnić konto i nie stracić wszystkich oszczędności. Na polu uczuciowym natomiast bez zmian. Rak w związku potrzebuje teraz bliskości drugiej osoby. Powinien skupić się na czasie spędzanym z ukochanymi, ale też postawić na siebie. Czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd. To doda Rakowi blasku i pewności siebie. 

Lew (23.07-22.08)

Lew w lutym zapomni o całym świecie i skupi się wyłącznie na sobie. To może nie spodobać się jego partnerowi, który poczuje się pominięty w miesiącu miłości. Pieniądze nie wystarczą, żeby wynagrodzić mu brak zainteresowania. Jeżeli zatem Lew nie zamierza stracić najbliższych i wszystkich oszczędności, powinien skupiać się bardziej na relacjach z ludźmi, a mniejszą wagę przykładać do sukcesu i karmienia własnego ego. 

Zobacz także: 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie w tym miesiącu duszą towarzystwa. Sama może się sobie dziwić, że zacznie stawiać relacje z ludźmi ponad pracą. Luty nie sprzyja jej jednak w sukcesach. O wiele więcej satysfakcji sprawi jej nawiązywanie nowych relacji. Nie powinna sobie jednak po nich zbyt wiele obiecywać. Przyjacielskie relacje to jedyne, które może teraz osiągnąć. Gwiazdy nie wróżą jej na razie wielkiej miłości, dlatego nie może robić sobie nadziei na związek.  

Waga (23.09-22.10)

Waga powinna skupić się przede wszystkim na pierwszej połowie lutego. To w tym czasie jest w stanie osiągnąć wszystko, czego tylko zapragnie - zwłaszcza jeżeli są to przedsięwzięcia związane z pomocą innym. W drugiej połowie miesiąca czas poświęcić się wyłącznie sobie. Waga musi przyłożyć większą wagę do swojego zdrowia oraz kondycji i pozwolić sobie na odpoczynek. W ten sposób zregeneruje siły przed nadchodzącą wielkimi krokami wiosną. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może liczyć na szczęście w finansach. To jedyny znak zodiaku, który wzbogaci się w lutym w błyskawicznym tempie. Będzie odważnie szedł po swoje i nie zamierza zabierać jeńców. Szczęście sprzyja mu także pod względem miłosnym. Zwłaszcza single mają szansę na znalezienie drugiej połówki, ale osoby w związkach też mogą liczyć na porywy serca. Luty zdecydowanie będzie miesiącem 2023 roku, w którym Skorpion poczuje się jak ryba w wodzie. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w tym miesiącu poczuje się przytłoczony nadmiarem obowiązków. Przez to może zacząć wyżywać się na bliskich mu osobach. Powinien jednak uważać, bo rodzina i przyjaciele mają już dość jego dąsów. Czas, żeby trochę im odpuścił i skupił się na przyszłości, która maluje się w kolorowych barwach. Po burzy zawsze wychodzi bowiem słońce, a ciężka praca Strzelca zostanie wynagrodzona solidnym zastrzykiem gotówki. Warto dobrze ją wykorzystać. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec nie będzie miał dobrej passy pod względem finansowym. W lutym czeka go sporo wydatków i nie widać szans na to, że stan konta znów zacznie się zgadać. Przez to będzie sfrustrowany i może wyżywać się na najbliższych. Powinien jednak skupić się na romantycznych uniesieniach i oderwać głowę od rzeczywistości. Także single mają szansę na to, żeby rozpocząć niewinny flirt - kto wie, może nawet przerodzi się on w płomienny romans. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik w lutym będzie chodził dumny jak paw. Zostanie pochwalony przez przełożonego, dzięki czemu zyska pewność siebie. Powinien jednak uważać na stan konta, bo pochwały nie wiążą się od razu z pokaźną podwyżką i musi o tym pamiętać. Warto też, żeby zwrócił uwagę na swoich bliskich. Ktoś w jego otoczeniu potrzebuje teraz pomocnej dłoni i nie chce słuchać przechwałek Wodnika. Dlatego w jego życiu uczuciowym będzie trochę burzowo. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby w lutym postawią na spontaniczne decyzje, które niestety będą wiązały się z różnymi wydatkami. Dlatego powinny zdecydować się tylko na realizację tych planów, na które je stać. To nie jest bowiem dobry moment na pożyczanie pieniędzy i robienie sobie długów. O wiele lepiej poczują się, gdy postawią na rozwój swoich pasji i zdobywanie nowej wiedzy, do czego nie potrzebują dużych pokładów gotówki. Dzięki temu zakończą ten miesiąc z tarczą, a nie na niej. 

Zobacz także: