Horoskop na Dzień Dziecka 2023 roku pokazuje nam, które znaki zodiaku obudzą w sobie wewnętrzne dziecko. Jest ich sporo, ale niestety nie każdemu wyjdzie to na dobre. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i też się przekonaj, czy ty 1 czerwca możesz liczyć na przychylność gwiazd. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie się czuł, jakby znów miał zaledwie kilka lat. Od rana zacznie go rozpierać energia i będzie nią zarażał wszystkich w swoim otoczeniu. To dla niego dzień pełen szalonych przygód i nie zamierza przejmować się obowiązkami.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie miał dziś głowę pełną pomysłów. Zaczną mu przychodzić na myśl szalone, niekiedy trudne do zrealizowania pomysły, ale on uwierzy w siebie i postanowi wszystkie wcielić w życie. Nie da się ukryć, że wytrwałości nie będzie mu dziś brakować. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą żartować na prawo i lewo, co nie będzie czymś złym, dopóki wyczują, że ich żart może kogoś urazić. Warto dostosować poziom rozmowy do otoczenia. Nie każdemu spodobają się ich bezpośrednie dowcipy. 

Rak (21.06-22.07)

Rak nie da się ponieść wibracjom Dnia Dziecka. Zachowa opanowanie i zdrowy rozsądek, tym samym ogarniając wszystkie duże dzieci, które znajdą się wokół niego. To on też pozostanie odpowiedzialny i skupi się na atrakcjach dla najmłodszych. 

Lew (23.07-22.08)

Lew musi uważać, żeby nie wpaść w pułapkę plotek. Ktoś zamierza bowiem wyciągnąć z niego cenne informacje. Jeżeli znów poczuje się jak dziecko, może się wygadać. Warto ważyć słowa i nie wierzyć każdemu w swoim otoczeniu. 

Panna (23.08-22.09)

Panna nie odkryje w sobie wewnętrznego dziecka, ale poświęci ten dzień na ważne przemyślenia. Podczas gdy inni będą szaleć, ona znajdzie czas dla siebie i w końcu podejmie istotne decyzje, które od dawna zaprzątają jej głowę. 

Waga (23.09-22.10)

Waga nie zamierza być dziś odpowiedzialna. Od rana będzie gdzieś gonić, stawiać na różne rodzaje rozrywek, ale też dawać z siebie tak dużo, że w końcu może opaść z sił. Wówczas powinna się zrelaksować i naładować energią na kolejne dni. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion wykorzysta Dzień Dziecka jako kolejny powód do szalonej zabawy. To najbardziej imprezowy znak zodiaku i znów to pokaże. Stanie się duszą towarzystwa i nikt nie będzie się przy nim nudził. Sam też nie zamierza narzekać na brak zajęć. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nie będzie umiał się dziś na niczym skupić. Cały czas coś może rozpraszać jego uwagę. Warto, żeby poprosił o pomoc, gdy będzie wykonywał jakieś odpowiedzialne zadanie. Dziś nie powinien samodzielnie podejmować żadnych decyzji. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś tryskał optymizmem. Założy na nos różowe okulary i zamierza dzielić się tą pozytywną energią z innymi - zarówno młodszymi, jak i starszymi. Dziś każdy będzie chciał przebywać w jego otoczeniu, czym będzie zachwycony. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik nie lubi zachowywać się według schematów, dlatego dla niego będzie to dzień jak co dzień. Przez to jednak może się nie odnaleźć w rzeczywistości. Zacznie się izolować i odczuwać nostalgię. Może jednak warto dać ponieść się chwili? 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby poczują przypływ nagłej szczerości. Staną się bezpośrednie jak małe dzieci, przez co mogą kogoś urazić. Powinny się zastanowić nad tym, jakie słowa wypowiadają, bo im nie ujdzie to na sucho tak jak milusińskim.

Zobacz także: