Horoskop na czwartek 30 listopada 2023 roku pokazuje wyraźnie, co tego dnia czeka wszystkie znaki zodiaku. Baran poczuje ukłucie zazdrości, Waga może powiedzieć o dwa słowa za dużo, a Koziorożec będzie egoistyczny i zrani bliskie sobie osoby. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sam zobacz, jak przetrwasz ten dzień. 

Baran (21.03-19.04)

Baran poczuje dziś ukłucie zazdrości. Będzie to chwilowe, ale bardzo uciążliwe i przez cały dzień nie da mu spokoju. Powinien spojrzeć na pewne sprawy z innej strony i uświadomić sobie, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Wtedy łatwiej będzie mu przełknąć pewne rzeczy. 

Byk (20.04-20.05)

Byk wciąż nie odpuszcza. Nie chce osiąść na laurach, bo wie, że przez to może zaprzepaścić to, co do tej pory osiągnął. Powinien dać z siebie jak najwięcej, bo jutro już nie będzie miał na nic siły. To, co dziś uzyska, będzie musiało wystarczyć mu na cały weekend. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta poczują dziś szczęście i wdzięczność. Zdadzą sobie sprawę, że mają wokół siebie wiele życzliwych osób, które chcą dla nich jak najlepiej. W dodatku już dziś czekają je niesamowite przygody, dzięki którym Bliźnięta naładują się pozytywną energią na kolejne tygodnie. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie spokojny, ale szczęśliwy. Choć nie czekają go żadne uniesienia, doceni to, co ma i jednocześnie zda sobie sprawę, że do szczęścia naprawdę nie potrzebuje wiele. Będzie mógł reż pozwolić sobie na odpoczynek i naładuje baterie na kolejne dni. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie podekscytowany. Będzie mógł odkrywać nowe rzeczy, ciesząc się jednocześnie świąteczną atmosferą w gronie bliskich mu osób. To naładuje go pozytywną energią na kolejne tygodnie i sprawi, że żadne przeciwności losu nie będą mu straszne. 

Panna (23.08-22.09)

Panna poczuje dziś, że los rzuca jej wyzwanie, ale będzie nim podekscytowana. Da z siebie wszystko, aby sprostać temu zadaniu i jednocześnie uświadomi sobie, że wszystko zależy od niej. To będzie napawać ją optymizmem i naładuje ją pozytywną energią na długo. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś się buntować. Jasno wyrazi swoje zdanie na jakiś temat, ale może tym zrazić kogoś dla siebie ważnego. Powinna ważyć słowa, jeśli chce wpłynąć na tę osobę, a nie zrazić ją do siebie. Czasami granica jest naprawdę cienka i łatwo ją przekroczyć. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Dopóki nie będzie zbyt wiele analizował, bez problemu odnajdzie się w rzeczywistości. Gorzej, gdy dopuści do siebie myśli, które go ograniczają. Wtedy trudno mu będzie stawić czoła losowi. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec poczuje dziś zew przygody i szybsze bicie serca. Jeżeli tylko pozwoli sobie na spontaniczność, o wiele łatwiej będzie mu odnaleźć się w rzeczywistości i jednocześnie pokaże się z zupełnie innej strony. Czas iść odważnie do przodu, nie oglądając się za siebie. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś myślał przede wszystkim o sobie. Zupełnie nie będzie zdawał sobie sprawy, że rani kogoś sobie bliskiego swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Powinien dwa razy się zastanowić, zanim straci wszystko, o co walczył. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik w końcu będzie mógł oderwać głowę od rzeczywistości. To mu dobrze zrobi, bo przestanie ponosić konsekwencje swoich czynów, a jednocześnie otrzyma idealną szansę, aby pokazać, że się zmienił. Powinien się postarać, bo to jedyna taka okazja. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą się starały widzieć drugą stronę medalu. Coś, co nie do końca im się podoba, może bowiem okazać się nie takie złe, jakie im się wydaje. Warto patrzeć na świat z szerszej perspektywy, bo właśnie wtedy łatwiej im będzie przyjąć pewne sprawy. 

Zobacz także: