Horoskop miłosny tygodniowy 9-15 grudnia 2023 roku pokazuje, że niektóre znaki zodiaku poczują w sercu magię nadchodzących świąt, ale niektórym los nie będzie sprzyjał pod względem uczuciowym. Przede wszystkim Baran, Byk i Panna powinni teraz uważać na to, co dzieje się w ich życiu miłosnym. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, czy trafi cię strzała Amora. 

Baran (21.03-19.04)

Baran zda sobie sprawę, że nie może dłużej tkwić w miejscu i czekać, aż wszystko wydarzy się samo. Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Dopóki nie odważy się zrobić pierwszego kroku, nie może liczyć na to, że jego życie uczuciowe się poukłada. Druga strona nie domyśli się jego intencji.

Byk (20.04-20.05)

Byk całkowicie zamknie się w swojej skorupie. Zamiast cieszyć się przedświąteczną atmosferą i dzielić się radością z bliskimi, będzie zirytowany i marudny. To negatywnie wpłynie na jego relacje, a już na pewno nie sprawi, że oczaruje kogoś, kim jest zainteresowany. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą pozytywnie nastawione do relacji, jakie już mają oraz tych, które dopiero zamierzają stworzyć. Ich życie uczuciowe rozkwitnie jeszcze przed nowym rokiem. Warto, aby wykorzystały tę szansę i pokazały się komuś wyjątkowemu z jak najlepszej strony.

Zobacz także: 

Rak (21.06-22.07)

Rak zda sobie sprawę, że znajduje się teraz w dobrym miejscu. Upewni się w swoich uczuciach i uświadomi sobie, że dobrze je ulokował. Dzięki temu doceni to, co już ma, a jednocześnie nie będzie bał się zrobić kolejnego kroku do pogłębienia relacji, w której się znalazł. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie doceniał każdą drobną chwilę, jaką daje mu los. Świąteczna atmosfera przysporzy go o szybsze bicie serca i sprawi, że doceni tych, których ma u swojego boku i na których zawsze może liczyć. Toksyczne relacje natomiast wreszcie odejdą w zapomnienie. 

Panna (23.08-22.09)

Panna uświadomi sobie, że zbyt pochopnie oceniła sytuację, w jakiej się znalazła. Wystarczyło głębsze rozeznanie, aby się przekonała, jak bardzo się pomyliła. Teraz musi poważnie przeanalizować sytuację i podjąć ostateczne kroki, aby dłużej nikogo nie zwodzić. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga poczuje w tym tygodniu ogromną miłość... do samej siebie. W ostatnim czasie uczyła się skupiać przede wszystkim na sobie i swoich emocjach. Dzięki temu uświadomiła sobie, co jest dla niej najważniejsze i czego potrzebuje. Czas się na to nastawić. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie w tym tygodniu zachwycony swoim życiem uczuciowym. Może liczyć na wiele niespodzianek od losu - niezależnie od tego, czy jest już w związku, czy może dopiero szuka swojej drugiej połówki. Z pewnością będzie to dla niego przełomowy tydzień.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nadal będzie naładowany świąteczną energią i nic nie popsuje mu tego nastroju. Wykorzysta ją, aby zbliżyć się do kogoś ważnego. Być może to czas, aby zadbać o związek lub zrobić pierwszy krok ku całkiem nowemu uczuciu. Los teraz sprzyja jego decyzjom. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec uświadomi sobie, czego tak naprawdę teraz potrzebuje. Jego życie uczuciowe przestało być skomplikowane i w końcu zda sobie sprawę z tego, w którym kierunku powinien podążać. Nadchodzi jego sezon, więc los teraz z pewnością będzie mu sprzyjał na każdym polu. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik poczuje spokój w sercu. Jego życie uczuciowe się ustabilizuje, dzięki czemu on sam odetchnie z ulgą. Czasami trzeba przestać gonić i skupić się na tym, co tu i teraz, aby docenić to, co zsyła nam los. Teraz i na Wodnik przyjdzie kolej, co sprawi, że poczuje wdzięczność. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby nie będą miały głowy do romansów, ale to nie znaczy, że ich życie uczuciowe nie będzie funkcjonować dobrze. Wszystko będzie się układać, choć bez fajerwerków. Dlatego to idealny moment, aby skupiać się na innych dziedzinach życia i nie przejmować relacjami. 

Zobacz także: