Grudzień to szczególny miesiąc. To bowiem czas przepełniony świąteczną magią i rodzinną atmosferą. Nic więc dziwnego, że wiele znaków zodiaku liczy na przychylność gwiazd pod względem uczuciowym. Jest na to spora szansa. Los postanowił być bowiem łaskawy dla wielu z nas. Kto znajdzie drugą połówkę, a kogo czekają gorące romanse przy choince? Sprawdźcie horoskop miłosny na grudzień 2022 roku dla swojego znaku zodiaku i sami się przekonajcie. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Baran

Baran nie może w tym miesiącu liczyć na porywy serca. To czas pracy nad samym sobą. Warto zastanowić się, co do tej pory robił nie tak i dlaczego jego dotychczasowe związki nie przetrwały próby czasu. Jeśli uda mu się to odkryć, w nowym roku może liczyć na porywy serca. 

Zobacz także: 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Byk

Byk w tym miesiącu nie będzie zbyt wierny. Gwiazdy sprzyjają bowiem szalonym romansom. Dlatego też Byki w związku powinny uważać, żeby nie zaprzepaścić tego, co tyle czasu budowały. Single natomiast mogą liczyć na przygody, ale nie powinny się angażować. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta mają dość randek i flirtów. Zbliżające się święta sprawiają, że poszukują drugiej połówki i chcą stworzyć stałą relację. Nie powinny zatem decydować się na przypadkowe randki. Najlepiej, jeśli rozejrzą się dookoła i dostrzegą, że ktoś od dawna próbuje zdobyć ich względy. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Rak

Rak po raz kolejny zda sobie sprawę, że to, co już ma, jest dla niego wystarczające. Doceni ukochaną osobę i sprawi, że świąteczny miesiąc przebiegnie w romantycznej atmosferze. Single natomiast poczują się docenione i... kochane. Na horyzoncie czai się miłość. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Lew

Lew w tym miesiącu nie będzie sobą. Zamiast walczyć ze wszystkimi, postanowi zaszyć się w domu i skupić na świątecznej atmosferze, co korzystnie wpłynie na jego związek. Single natomiast nie będą miały ochoty na randki - wolą spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. 

Zobacz także:

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Panna

Panna nie poczuje świątecznej atmosfery, a już na pewno nie pod względem uczuciowym. Jej partner nie może liczyć na specjalne względy, bowiem zasadnicza Panna będzie dość surowa, a nawet kłótliwa. Również single powinni poczekać z szukaniem drugiej połówki do nowego roku. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Waga

Waga w grudniu poczuje się szczęśliwa jak nigdy dotąd. Może liczyć na wsparcie ukochanej osoby, dzięki której serce Wagi znów zabije szybciej. Singli natomiast czekają niesamowite przygody. Ktoś, komu wpadli w oko, będzie próbował wkraść się w ich łaski. 

Zobacz także: 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Skorpion

Skorpion może w tym miesiącu liczyć na porywy serca, ale powinien być czujny - nie zawsze warto kierować się uczuciami. Ktoś może bowiem chcieć go wykorzystać. Jeżeli Skorpion zachowa trzeźwość umysłu, trafi na kogoś wyjątkowego. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Strzelec

Strzelec nie będzie miał w tym miesiącu nastroju do randkowania. Woli skupić się na świętach i zaczekać z miłością, co mu się opłaci. Początek roku będzie o wiele bardziej romantyczny. Dlatego teraz warto uzbroić się w cierpliwość i po prostu chłonąć bożonarodzeniową atmosferę. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Koziorożec

Koziorożec nie powinien kierować się teraz emocjami. Może się bowiem okazać, że ktoś, kto zawróci mu w głowie, nie jest wart uwagi. Dlatego należy dopuścić rozum do głosu. Gdy Koziorożec połączy serce z umysłem, wówczas na pewno podejmie właściwe decyzje. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Wodnik

Wodnik powinien skupić się na tym, żeby zapewnić ukochanej osobie poczucie bezpieczeństwa. Wówczas i on sam poczuje się ukontentowany ich relacją. Zwłaszcza że okres świąteczny wprawia go w doskonały nastrój. Single natomiast powinni skupić się na świętowaniu, a nie na romansach. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 - Ryby

Ryby w tym miesiącu będą skupiać się na karierze. Chcą się wykazać jeszcze przed końcem roku, co jest zrozumiałe, ale przeszkodzi im w życiu miłosnym. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gdy starania Ryb zostaną docenione, będą mogły pozwolić sobie na romanse. 

Zobacz także: