Przytłoczony Rak, zdenerwowana Panna, osłabiony Koziorożec - horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku będą miały udane mikołajki. Dla niektórych ten dzień będzie jednak wyjątkowy, a nawet... magiczny. Jesteś ciekaw, co czeka ciebie i twoich bliskich? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Baran

Baran może dziś liczyć na przychylność losu. Będzie prawdziwą duszą towarzystwa. Warto jednak nie zatracić się w popularności, bowiem ktoś, na kim mu zależy może potrzebować jego pomocy. Lepiej, żeby rozejrzał się dobrze dookoła. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Byk

Byk powinien być dziś czujny. W jego otoczeniu znajduje się bowiem ktoś, kto nie życzy mu dobrze. Jeśli tylko zachowa ostrożność, uda mu się rozpoznać, kto tylko udaje jego przyjaciela. Tym samym nie wpadnie w tarapaty. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały bardzo udany dzień. Ktoś się postara, żeby te mikołajki były dla nich wyjątkowe. Muszą jednak uważać, żeby nie zrazić tej osoby swoimi dociekliwymi pytaniami. Czasami lepiej nie wnikać w niektóre rzeczy. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Rak

Rak powinien oddzielać dziś ziarno od plew. Zostanie zarzucony wieloma informacjami, a nie wszystkie z nich będą warte jego uwagi. Są pewne rzeczy, którymi po prostu lepiej się nie przejmować i właśnie dziś powinien podejść do nich racjonalnie. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Lew

Lew będzie miał bardzo udane mikołajki. Czeka go miło spędzony czas w gronie najbliższych. Warto wykorzystać to jak najbardziej i naładować się pozytywną energią na kolejne dni tygodnia, które mogą być pełne wyzwań. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Panna

Panna powinna dziś zachować nerwy na wodzy, choć nie będzie to łatwe. Poczuje się prowokowana - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Przez to może wdać się w kłótnię z kimś, na kim jej zależy. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Waga

Waga od rana będzie w doskonałym humorze. Właśnie dlatego wszyscy będą do niej lgnęli, bowiem będzie zarażać innych swoim nastrojem. Mikołajki z nią to prawdziwa przygoda - zwłaszcza że Waga będzie też niezwykle kreatywna. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion pokaże się dziś z zupełnie innej strony i ujawni swoją wrażliwą duszę. Ten dzień sprzyja kreatywnym pomysłom, ale też... romantycznym uniesieniom. Zarówno Skorpiony w związkach, jak i single mogą liczyć na to, że ich serce zabije szybciej. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec postanowi odciąć się od wszystkiego, co w jego życiu jest toksyczne. Właśnie dlatego w końcu poczuje, że odżył. To też doskonały czas, żeby poznać kogoś nowego, kto sprawi, że życie Strzelca stanie się o wiele bardziej wartościowe. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec powinien teraz zadbać o swoją odporność. Sezon przeziębieniowy może bowiem okazać się dla niego ryzykowny. Jeśli zadba o siebie, z pewnością dotrwa do świąt w zdrowiu i będzie mógł zaplanować idealne Boże Narodzenie, o którym marzy. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik postanowi w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. To, czego ostatnio unikał, wymaga bowiem jego interwencji. Okaże się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Czasami warto dopomóc losowi, żeby wszystko ułożyło się po naszej myśli. 

Horoskop dzienny na wtorek 6 grudnia 2022 - Ryby

Ryby postawią dziś na drobne przyjemności. Domowe SPA, wieczór z filmami świątecznymi lub spacer do kawiarni na smaczne ciasto z pewnością pozytywnie nastroją je na kolejne dni - a nawet dodadzą im świątecznej energii. 

Zobacz także: