Horoskop dzienny na wtorek 24 stycznia 2023 roku pokazuje, że ten dzień będzie mocno nerwowy dla wielu znaków zodiaku - szczególnie dla Wag i Ryb. Wszystkim jednak ostatecznie uda się wyjść z tarapatów. Jesteś ciekaw, co czeka ciebie oraz twoich najbliższych? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś drążył i dociekał - zwłaszcza gdy znajdzie się w towarzystwie. Nie spodoba mu się bowiem to, co usłyszy i stanie się podejrzliwy. Nie powinien jednak popadać w paranoję, bo po prostu mógł coś źle zrozumieć. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk nie będzie dziś zachwycony tym, co usłyszy na swój temat. Będą to przykre słowa i mogą sprawić, że cały dzień będzie miał popsuty. Powinien jednak się zastanowić, czy na pewno zależy mu na opinii osoby, która je wypowiedziała. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta powinny znaleźć dziś czas tylko dla siebie. To najlepszy moment na snucie planów, rozwój pasji oraz zadbanie o kondycję fizyczną. Czas przestać odwracać się na innych i po prostu pokochać siebie. To doda im optymizmu. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś strzelał fochy na prawo i lewo. Wszystko może go irytować i zacznie się rządzić. Jedynie Lew jest w stanie nieco go okiełznać i podzielić się z nim swoim optymizmem. To dobry moment, żeby go posłuchać. 

Lew (23.07-22.08)

Lew może dziś liczyć na przychylność losu. Jeżeli tylko nie da się wyprowadzić z równowagi, poradzi sobie ze wszystkim - wystarczy, że będzie myśleć pozytywnie. Po południu powinien pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek. 

Panna (23.08-22.09)

Panna pokaże dziś wszystkim swoją ambicję. Przez to może jednak zapomnieć o empatii i stać się nieprzyjemna. Powinna nieco poskronić swoje emocje - zwłaszcza w domu, wśród bliskich. Inaczej to może się skończyć kłótnią. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś nerwowa, ale nie powinna wyżywać się na najbliższych. Wówczas tylko doprowadzi do karczemnej awantury, której skutki będą widoczne jeszcze długo. Lepiej zachować cierpliwość i przeczekać nerwowe chwile.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie miał dziś sporo obowiązków, ale na szczęście znajdzie się ktoś, kto postanowi mu pomóc. Dzięki temu uda mu się nie tylko ogarnąć bieżące zadania, ale też nadrobić zaległości. Musi skupić się dziś na realizacji planów. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec powinien dziś uważać, bo ktoś może nie życzyć mu dobrze i będzie próbował go zmanipulować. Tylko zachowanie czujności pozwoli mu odkryć, kto kopie pod nim dołki. Gdy zda sobie tego sprawę, powinien odciąć tę osobę ze swojego życia.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś bardzo ostrożny we wszystkich swoich poczynaniach. Nie warto podejmować nieprzemyślanych decyzji. Najlepiej jednak kierować się własnymi uczuciami i intuicją. To one podpowiedzą mu dziś najlepiej.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik ma dość stagnacji w pracy. Czas rozpocząć nowe projekty, o których marzy od dawna. Nie powinien natomiast się wściekać na ludzi dookoła, bo to nie ich wina, że zaczął odczuwać rutynę i wszystko przestało go cieszyć. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś poddenerwowane, ale szybko uporają się z problemami - dzięki pomocy bliskiej im osoby. Okaże się, że niepotrzebnie się stresowały, bo wszystko uda się wyprowadzić na prostą. To będzie naprawdę udany dzień.

Zobacz także: