Kłótliwy Lew, zdenerwowana Waga, przytłoczone Ryby - horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą się już cieszyć magią Bożego Narodzenia. Niektórzy natomiast już zaczną świętowanie. Do której grupy ty się zaliczasz? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Baran

Baran oprócz świątecznego klimatu poczuje dziś przypływ energii artystycznej. Postanowi wyżyć się kreatywnie podczas przygotowań do wigilii. Własnoręczne ozdoby choinkowe, stroik lub piękne ciasto sprawią, że wszyscy docenią jego starania. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Byk

Byk postawi dziś wszystko na jedną kartę. Ostatnio w pracy coś nie dawało mu spokoju, ale teraz czas to zmienić. Dzięki swojej stanowczości wykaże się przed przełożonym i zakończy ten rok z sukcesem na swoim koncie. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś niezwykle towarzyskie. Właśnie dlatego postanowią zorganizować przyjęcie przedświąteczne dla swoich przyjaciół. To wprawi je w doskonały nastrój i nastroi do działania w kolejnych dniach. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Rak

Rak może się dziś poczuć nieco zdołowany. Będzie oczekiwał uznania otoczenia, ale może się go nie doczekać. Każdy będzie miał bowiem lepsze rzeczy do roboty niż rozmowa o staraniach Raka. Powinien się zastanowić, czy naprawdę potrzebuje poklasku.

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Lew

Lew będzie dziś bojowo nastawiony do świata. Ktoś może bowiem skrytykować jego pracę, czego waleczny Lew nie toleruje. Będzie bronił swojego zdania, co ostatecznie może mu się opłacić. Narobi sobie jednak przy tym wrogów. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Panna

Panna będzie dziś w romantycznym nastroju. Pozwoli sobie na dzień bujania w obłokach i fantazjowania o idealnym partnerze. Może się okazać, że ktoś taki znajduje się już w jej towarzystwie - wystarczy rozejrzeć się dookoła. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Waga

Waga od rana nie będzie mogła się na niczym skupić i może być zdenerwowana. Jeżeli tylko ktoś powie coś nie po jej myśli, od razu wybuchnie. Lepiej dziś nie wchodzić jej w drogę. Jeśli Waga nie chce narobić sobie wrogów, powinna nieco odpuścić. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion marzy o dalekiej podróży. Czuje potrzebę zmiany otoczenia, a okres świąteczny jest do tego doskonałą okazją. Dziś gwiazdy sprzyjają mu w planowaniu wymarzonej wycieczki, więc powinien to wykorzystać.

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec poświęci się dziś ognisku domowemu. Od rana będzie się zastanawiał, jak umilić czas swoim najbliższym w tym przedświątecznym okresie. Nie musi robić wiele, żeby sprawić radość sobie i swojej rodzinie.

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Koziorożec 

Koziorożec w stu procentach skupia się już na świętach. To doskonały moment, żeby zrobić ostatnie zakupy i zastanowić się, czy czegoś mu nie brakuje. Dziś będzie niezwykle przedsiębiorczy, dlatego powinien wykorzystać ten dzień na analizowanie wszystkiego. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik musi dziś o wiele bardziej przyłożyć się do pracy niż zazwyczaj. Jego urok osobisty sprawi jednak, że poradzi sobie doskonale ze wszystkim. Może też oczarować kogoś do tego stopnia, że jego serce zabije szybciej. 

Horoskop dzienny na wtorek 20 grudnia 2022 - Ryby

Ryby poczują się dziś przytłoczone nadmiarem przedświątecznych obowiązków. Przez to mogą być poddenerwowane, ale nie powinny "tracić głowy". Wystarczy rozpisać plan i ułożyć sobie wszystko, a odhaczanie punktów z listy przyjdzie im z łatwością. 

Zobacz także: