Zabiegane Bliźnięta, zdenerwowany Rak, zarozumiały Skorpion - horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą dziś liczyć na odpoczynek. Znaczna część z nas będzie jednak miała okazję, żeby się zrelaksować. Czy ty także jesteś w tej grupie? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Baran

Baran będzie dziś żył przeszłością. Nie będzie w stanie skupić się na tym, co dzieje się wokół niego. Dopiero bliska mu osoba przyjdzie z pomocą. Czas odpocząć i w końcu skupić się na tym, co tu i teraz. Ktoś bardzo potrzebuje uwagi Barana.

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Byk

Byk może dziś liczyć na szczęście w życiu uczuciowym. Bliska mu osoba będzie bowiem w niezwykle romantycznym nastroju. Również singli czeka dzień pełen niespodzianek. Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto sprawi, że serce Byka zabije szybciej. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dziś żyły w pośpiechu. Obowiązki domowe, zakupy, przygotowania do nadchodzących wielkimi krokami świąt... Nadmiar obowiązków może je nieco przerastać. Po południu koniecznie powinny odpocząć. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Rak

Rak może być dziś nieco zdenerwowany, bo bliscy będą od niego wymagali zbyt wiele. Powinien się im postawić i powiedzieć jasno, że potrzebuje pomocy. Inaczej nie uda mu się w ogóle odpocząć w ten weekend. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Lew

Lew będzie miał dziś doskonały nastrój. To dobry dzień na zakupy i pierwsze świąteczne dekoracje. Światełka w domu i bożonarodzeniowe hity sprawią, że przez cały weekend pozostanie w rewelacyjnym humorze i będzie zarażał tym bliskich. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Panna

Panna będzie dziś w towarzyskim nastroju. Chętnie spotka się z przyjaciółmi lub wyjdzie do kina czy restauracji. Najważniejsze, żeby nie siedziała w domu, bo to może popsuć jej humor. Lepiej aktywnie spędzić tę sobotę. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Waga

Waga powinna zacząć doceniać siebie. Przez to, że nie jest świadoma, jak wiele jest w stanie osiągnąć, cały czas nie czuje się dowartościowana. Gdy to dostrzeże, żadne inne pochwały nie będą jej potrzebne, żeby poczuć się dobrze. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion może dziś być odrobinę zarozumiały. Przez to ludzie zaczną się na niego irytować, bowiem będzie im się wydawało, że nie jest dla nich miły. Powinien trochę mniej mówić o sobie i od czasu do czasu wysłuchać też innych. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec może mieć dziś okazję, żeby wykazać się odwagą. Sam będzie zaskoczony, jak wiele potrafi, gdy tylko nie chowa się z tyłu. Czas zawalczyć o siebie i bliskich - dzięki temu Strzelec poczuje się jak prawdziwy bohater. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec potrzebuje dziś odpoczynku. Powinien postawić na błogi relaks i wszelkie obowiązki przełożyć na kolejne dni. Od czasu do czasu takie lenistwo też jest potrzebne, żeby poczuć się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik będzie dziś niezwykle ciekawski. Wszystko będzie go interesowało i spróbuje poszerzyć swoje umiejętności. To wprawi go w doskonały nastrój. W końcu przyszedł czas, żeby zająć się czymś zupełnie nowym. 

Horoskop dzienny na sobotę 3 grudnia 2022 - Ryby

Ryby nie mogą dziś brać na siebie zbyt wiele. Sobota sprzyja odpoczynkowi i one także powinny się na niego zdecydować. Dzięki temu się zrelaksują i nabiorą sił na cały kolejny tydzień. To zdecydowanie poprawi im humor. 

Zobacz także: