Lew będzie dziś przewrażliwiony, Panna zbuntowana, a Koziorożec może stracić dużo pieniędzy. Horoskop dzienny na sobotę 28 stycznia 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na przychylność gwiazd. Są też jednak tacy, którzy będą mieli udany dzień. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co cię dziś czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran od rana będzie poddenerwowany. Dowie się bowiem czegoś, co nie da mu spokoju. Powinien podjąć decyzję, co zrobić, żeby jak najlepiej wyjść z tej sytuacji. Z pewnością nie warto postępować pochopnie, bo wtedy będzie bardziej narażony na błędy.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk poczuje, że może wszystko. Dzięki temu będzie odważnie szedł po swoje. Powinien jednak uważać na poufne informacje. Nie wszystkie okażą się bowiem prawdziwe, a zanim Byk zda sobie z tego sprawę, zacznie się nimi za bardzo przejmować.

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta nie będą miały dziś nastroju do szaleństw. Wolą zaszyć się w domu i odpocząć od codzienności. Takie dni też są potrzebne. Jeżeli dziś się zrelaksują, jutro będą mieć więcej energii i rozpoczną nowy tydzień silne oraz szczęśliwe. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie miał dziś dzień pełen niespodzianek. Szczególnie radosne okaże się spotkanie z osobą, której dawno nie widział. Właśnie ten człowiek może sprawić, że Rak nabierze wiatru w żagle i z optymizmem spojrzy w przyszłość. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś przewrażliwiony. Każde słowo zacznie traktować jak atak na swoją osobę. Powinien nieco odpuścić i nie brać wszystkiego do siebie. Dzięki temu zda sobie sprawę, że nikt tak naprawdę nie chce dla niego źle i wszyscy go cenią. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie miała buntowniczy nastrój. Od rana zacznie się wszystkim przeciwstawiać, na czym ucierpią przede wszystkim jej najbliżsi. Powinna nieco stonować, jeśli nie chce wywołać karczemnej awantury i później żałować swojego zachowania. 

Waga (23.09-22.10)

Waga poświęci ten dzień na nadrabianie zaległości. Nie powinna jednak się przepracowywać. Po południu warto, żeby oddała się przyjemnościom, ponieważ jutro będzie wyczerpania i może nie mieć na nic siły. Lepiej rozłożyć zadania na dwa dni. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion postanowi dziś zwrócić uwagę na to, co myślą jego najbliżsi. Zacznie kierować się ich zdaniem, ale nie powinien zapominać o swojej indywidualności, bo może poczuć się jak w klatce. Jeśli zachowa równowagę, wilk będzie syty i owca cała. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec od rana będzie na najwyższych obrotach. Przez to może się poczuć przemęczony. Powinien otwarcie powiedzieć o tym bliskim i pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku. Inaczej może się okazać, że w kolejnych dniach też zabraknie mu energii. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec musi dziś uważać na pieniądze. Może bowiem podjąć ryzyko, przez które straci pokaźną sumę. Jeżeli tego nie chce, nie powinien słuchać ludzi, którzy namawiają go do złego. Tylko bliscy naprawdę wiedzą, co jest dla niego dobre.  

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie się musiał zmierzyć z opiniami bliskich na swój temat. Ktoś zacznie go namawiać do ryzyka, na które on nie będzie gotowy. Powinien jednak to na spokojnie przemyśleć, bo może wcale nie jest to tak ryzykowne, jak mu się wydaje. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby zaczną się dziś za bardzo przechwalać, co może zirytować ludzi w ich otoczeniu. Nie ma nic złego w chwaleniu się swoimi osiągnięciami, ale nie warto z tym przesadzać. Ktoś może przez to wpaść w kompleksy, a wrażliwe Ryby na pewno tego nie chcą. 

Zobacz także: