Horoskop dzienny na sobotę 27 maja 2023 roku pokazuje, że sprawdzi się prognoza astrologiczna na weekend 26-28 maja 2023 roku. To właśnie dziś rozpocznie się pierwsza kwadra Księżyca, która zacznie wywierać duży wpływ na wszystkie znaki zodiaku. Szczególnie Baran musi uważać, bo będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię dziś czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran nie będzie dziś umiał znaleźć sobie miejsca. Cały czas ktoś będzie czegoś od niego wymagał, a on nie ma sił, żeby sprostać tym oczekiwaniom. W dodatku powrócą demony przeszłości, które nie dadzą mu spokoju przez cały tydzień.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk postawi dziś na błogie lenistwo. Nic nie będzie mu się chciało - podobnie jak innym znakom zodiaku. Spędzi ten dzień w ukochaną osobą u boku i naładuje się pozytywną energią. Dzięki temu dobry humor nie opuści go przez cały weekend. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta mogą liczyć na wielkie szczęście w weekend. Będą bardzo pomysłowe i zaczną czerpać energię z Księżyca, jednocześnie odważnie idąc po swoje. Osiągną wszystko, czego zapragną. Staną się duszą towarzystwa i zyskają pokaźną sumkę. 

Rak (21.06-22.07)

Rak nie będzie dziś sobą. Zamknie się w czterech ścianach u boku ukochanej osoby i nie zamierza z nich wychodzić do końca weekendu. Powinien wykorzystać ten czas na zadbanie o swoje ciało i umysł. To idealny moment na przemyślenia. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś roztargniony. Chętnie zajmie się czymś, ale wszystko, co rozpocznie, szybko porzuci, niczego nie kończąc w całości. Przez to może wprowadzić chaos do swojego życia. Może lepiej skupić się na jednej rzeczy i odpocząć?

Panna (23.08-22.09)

Panna nie będzie umiała odnaleźć się w rzeczywistości, ale wie, co zrobić, żeby całkiem nie zaprzepaścić tego dnia. Zacznie snuć plany, które zrealizuje w przyszłym tygodniu. Dzięki temu nie będzie miała przeczucia, że straciła cenny czas. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie miała sporo energii, ale nie zamierza się przemęczać. Delikatne aktywności na łonie natury w towarzystwie rodziny i przyjaciół dobrze jej zrobią. To dobry czas na pogłębienie relacji z bliskimi i oderwanie się od rzeczywistości. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion poczuje, że nie ma dziś ochoty na stawianie czoła całemu światu. O wiele chętniej spędzi ten czas w domu, oddając się swoim ulubionym czynnościom. Powinien jednak zaczerpnąć trochę świeżego powietrza, np. udając się na spacer. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie miał dziś spore wyrzuty sumienia. Może powiedzieć coś bez zastanowienia, a potem będzie za późno, żeby to odkręcić. Przez to jest w stanie urazić kogoś bliskiego. W dodatku będzie też krytyczny wobec samego siebie. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś zadaniowy i zacznie wszystkim rozkazywać. To sprawi jednak, że spotka się z buntem wymierzonym w swoją stronę. Ktoś nie będzie chciał bowiem mu się podporządkować, co może bardzo rozzłościć Koziorożca. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie miał sporo pomysłów i energii do działania, ale może nie wystarczyć mu zapału, żeby wszystko zrealizować. Jeżeli wykaże się kreatywnością, szybko zyska uznanie otoczenia i otrzyma pomoc, która zdecydowanie mu się przyda. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś senne i nie zamierzają nic robić. Najchętniej zalegną na kanapie przed telewizorem z pysznymi przekąskami. Muszą jednak uważać, bo ten weekend nie sprzyja dbaniu o figurę i mogą błyskawicznie przybrać na wadze. 

Zobacz także: