Zdradzony Rak, zdołowana Panna, uparty Koziorożec - horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na przychylność gwiazd. Większość z nas jednak będzie miała doskonały humor. Jesteś ciekaw, czy ty też? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Baran

Baran będzie dziś niezwykle kreatywny. Dlatego też nie będzie umiał usiedzieć w miejscu. Energia aż go rozpiera. To doskonały moment, żeby wykorzystać ją na świąteczne przygotowania. To sprawi, że w tym roku to właśnie prezenty Barana sprawią wszystkim najwięcej radości. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Byk

Byk będzie dziś roztargniony. Przez to może zgubić coś ważnego, co popsuje mu nastrój na cały weekend. Może poprawić sobie humor przy pomocy zakupów. Być może uda się jakoś zastąpić utraconą rzecz, bo gwiazdy nie dają szans na jej odzyskanie. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta od rana będą miały bardzo dużo energii. Zaczną się nią dzielić ze wszystkimi dookoła, co sprawi, że zarówno one, jak i ich bliscy będą mieli doskonały nastrój. Warto go wykorzystać i poczuć świąteczny klimat. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Rak

Rak poczuje się dziś zdradzony. Ktoś bliski sprawi mu tak dużą przykrość, że nie będzie umiał sobie z tym poradzić. Jedynym wyjściem z sytuacji jest szczera rozmowa, ale powinien się najpierw uspokoić, bo inaczej doprowadzi do kłótni. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Lew

Lew może dziś pozwolić sobie na błogie lenistwo. Potrzebuje takiego dnia, żeby zregenerować siły na świąteczne przygotowania. To wprawi go w doskonały nastrój i nastroi optymizmem na kolejne dni. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Panna

Panna nie będzie dziś w dobrym nastroju. Od rana będzie miała wrażenie, że o czymś zapomniała i zaczną gryźć ją wyrzuty sumienia. Powinna się zrelaksować i ukoić umysł, bo pewnych rzeczy i tak nie przeskoczy. Wszystko w końcu się wyjaśni. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Waga

Waga ma teraz dobrą passę. W końcu odczuje przypływ energii i będzie mogła skupić się na przygotowaniach do świąt. Powinna wykorzystać ten weekend, żeby przed samym Bożym Narodzeniem oddać się wyłącznie odpoczywaniu i świętowaniu. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Skorpion 

Skorpion wykorzysta przedświąteczny weekend na spotkania z przyjaciółmi. Zwłaszcza sobota sprzyja bożonarodzeniowym imprezom. To doskonały moment, żeby poczuć świąteczny klimat i spędzić miło czas. Dzięki temu pozytywnie nastroi się na cały tydzień. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec wciąż może liczyć na przychylność gwiazd. Świetny humor go nie opuści i dalej będzie skupiał się na świątecznym klimacie. Postanowi wykorzystać ten magiczny czas w stu procentach.

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś niezwykle uparty. Zwłaszcza gdy stanie przed ważnymi decyzjami. Za wszelką cenę będzie bowiem próbował postawić na swoim. Przez to może zrazić do siebie innych. Jeśli nie chce wywołać kłótni, powinien zacząć odpuszczać. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik od rana będzie miał sporo energii. Postanowi ją spożytkować, sprawiając niespodziankę komuś dla niego ważnemu. Dzięki temu będzie miał dobry uczynek przed samymi świętami, co wprawi go w doskonały nastrój. 

Horoskop dzienny na sobotę 17 grudnia 2022 - Ryby

Ryby powinny dziś oddawać się samym przyjemnościom. Ostatnio nie były sobą, ale w tę sobotę gwiazdy im sprzyjają. To doskonały moment na spędzenie czasu z bliskimi i wprawienie się w świąteczny nastrój. 

Zobacz także: