Rak nie powinien słuchać plotek, za to Wodnik musi przyznać się do błędu, żeby nie stracić zbyt wiele - horoskop dzienny na poniedziałek 6 lutego 2023 roku jest pełen dobrych rad. Jesteś ciekaw, co gwiazdy przygotowały dla ciebie na początek tygodnia? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co powinieneś zrobić, żeby nie kusić losu. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś w towarzyskim nastroju. Trudno się temu dziwić, bo wszyscy zaczną do niego lgnąć i znajdzie się w centrum zainteresowania. On natomiast uwielbia atencję, więc w nowy tydzień wejdzie w znakomitym humorze. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk musi dziś uważać, żeby nie dać się wyprowadzić z równowagi. Ktoś wścibski będzie próbował bowiem ingerować w jego życie prywatne. Jeśli zachowa nerwy na wodzy, uda mu się zagrać tej osobie na nosie i nie wywołać kłótni.  

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta będą miały radosny poniedziałek, bo umilą im go przyjaciele. Przekonają się, że zawsze mogą liczyć na życzliwych ludzi, którzy znajdują się w ich otoczeniu. To doda im energii do działania i sprawi, że cały tydzień będzie udany. 

Rak (21.06-22.07)

Rak przetrwa ten dzień bez szwanku, jeśli tylko nie będzie słuchał wrednych ludzi. Inaczej może wejść w posiadanie plotki, która nie da mu spokoju. Będzie musiał wówczas wsłuchać się w swoje sumienie i zdecydować, czy powinien z kimś o tym porozmawiać. 

Lew (23.07-22.08)

Lew może liczyć dziś na wiele niespodzianek od losu. Z pewnością wydarzy się coś ekscytującego. Nie powinien zamykać się na nowości, tylko czerpać z życia pełnymi garściami. Dzięki temu przeżyje niezapomniane chwile. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie dziś prawdziwą zazdrośnicą. Jeżeli jednak nie ma dobrych powodów, nie powinna robić wyrzutów ukochanej osobie. Może się bowiem zdarzyć, że to tylko wyobraźnia płata jej figle i w rzeczywistości nie ma powodów do zmartwień. 

Waga (23.09-22.10)

Waga od rana będzie miała doskonały humor. Powinna otaczać się samymi pozytywnymi osobami, żeby nie dać sobie go popsuć. Jeśli poczuje, że na jej drodze pojawia się ktoś toksyczny, powinna zacząć go unikać. Dzięki temu świat stanie się piękniejszy.

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś w nastroju do flirtu. Powinien jednak uważać, jeżeli jest w związku. Ukochana osoba może bowiem odebrać jego zachowanie jako zdradę. Single natomiast powinni odważnie ruszyć przed siebie - na horyzoncie czai się płomienny romans.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś rozrzutny. Powinien uważać, żeby na zakupach nie wydać wszystkich oszczędności, bo potem może mieć problemy z naprawieniem swojego budżetu. Jeżeli zachowa zdrowy rozsądek, będzie w doskonałym humorze. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś w buntowniczym nastroju. Nie będzie liczył się ze zdaniem innych i może próbować postawić na swoim za wszelką cenę. W związku z tym nie powinien się jednak dziwić, jeżeli ktoś się na niego obrazi. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś musiał zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Może się bowiem okazać, że obiecał coś, czego nie jest w stanie spełnić. Czas na tłumaczenia i posypanie głowy popiołem. W sytuacji bez wyjścia najlepiej przyznać się do błędu. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby poczują dziś zew przygody i będą miały ochotę na romantyczne uniesienia. Mają szansę na spełnienie tych pragnień. Ryby w związkach powinny otwarcie zakomunikować swoje oczekiwania drugiej połówce. Single natomiast poznają kogoś wyjątkowego. 

Zobacz także: