Baran jest dziś skazany na porażkę, a Wodnik stanie się irytujący dla ludzi w swoim otoczeniu. Horoskop dzienny na poniedziałek 30 stycznia 2023 roku nie sprzyja niektórym znakom zodiaku. Na szczęście są też tacy, którzy mogą liczyć na przychylność gwiazd. Jesteś ciekaw, w której z tych grup się znajdujesz? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Baran (21.03-19.04)

Baran już dziś poczuje, że będzie to tydzień pełen wyzwań. Gwiazdy w ten poniedziałek nie zamierzają odpuścić mu w żadnej dziedzinie. Tylko od niego zależy, w jaki sposób stawi czoła rzeczywistości. Może się bowiem załamać, ale czy jest sens?

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk w ten poniedziałek zrobi jedynie to, co konieczne. Ogarnie go bowiem błogie, poweekendowe lenistwo. Na szczęście może sobie na nie pozwolić i to nawet bez robienia sobie większych zaległości. Czasami trzeba przedłużyć sobie relaks.

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta będą miały dość rutyny w swoim życiu i postanowią zrobić wszystko, żeby jej nie odczuwać. Najlepsze pod tym względem okażą się drobne zmiany w otoczeniu. To może być przemeblowanie lub zainwestowanie w nowe dodatki do domu - nie trzeba wiele. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś "zakręcony". Od rana będą mu się przydarzać różne wpadki, a niektóre z nich okażą się całkiem zabawne. Na szczęście nie wpadnie przez nie w tarapaty. Powinien jednak uzbroić się w cierpliwość, bo los podstawia mu dziś nogę. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś wszędzie gonił, ale przez to ludzie zaczną go irytować. Nie każdy jest bowiem w stanie za nim nadążyć. Jeżeli zamierza innym rozkazywać, powinien o tym pamiętać. Inaczej wywoła karczemną awanturę i zrobi się nieprzyjemnie. 

Panna (23.08-22.09)

Panna od rana będzie lgnąć do ludzi. Dzięki temu spotka kogoś, kto wesprze ją w osiągnięciu sukcesu. Warto okazać odrobinę słabości i pozwolić sobie pomóc. To sprawi, że o wiele łatwiej będzie namówić kogoś do współpracy - nie tylko w kwestiach zawodowych. 

Waga (23.09-22.10)

Waga wpadnie dziś w niezwykle melancholijny nastrój. Powinna pozwolić sobie na delikatne oderwanie od rzeczywistości. Dobrze zrobi jej kontakt ze sztuką lub rozwijanie własnego hobby. Ten dzień nie sprzyja poważnym przemyśleniom i decyzjom. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien dziś postawić na siebie. Nie chodzi od razu o osiąganie sukcesów. Ten poniedziałek będzie doskonały, jeżeli Skorpion zacznie sobie sprawiać drobne przyjemności. Zda sobie sprawę, że w prostocie siła i małe rzeczy mogą cieszyć. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelce będą w doskonałym nastroju, jeżeli tylko nie zaczną przykładać zbyt dużej wagi do szczegółów. Ich pedantyczny charakter może bowiem sprawić, że drobne sprawy zaczną je irytować, a nie ma sensu psuć sobie nimi humoru. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie miał dziś sporo energii i chęci do działania. Jeżeli tylko nie da się wyprowadzić z równowagi, zrobi wszystko, co sobie zaplanuje. Warto, żeby podzielił się swoim optymizmem z innymi. Ktoś mu bliski potrzebuje tak dobrej energii. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś irytował swoją natarczywością. Zacznie się bowiem domagać zadośćuczynienia za wszelkie oznaki pomocy, których ostatnio udzielił. Powinien jednak poważnie się zastanowić nad tym, czy nie lepiej czasami zrobić coś bezinteresownie.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś emanować pozytywną energią. Ich szczery uśmiech sprawi, że ludzie zaczną do nich lgnąć, co one zamienią w sukces. Okaże się bowiem, że w gronie wielbicieli Ryb znajdzie się ktoś, kto jest w stanie pomóc im w spełnieniu marzeń. 

Zobacz także: