Niesympatyczny Byk, przygnębiony Strzelec, zapracowany Wodnik - horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 roku jest zaskakujący. Niektóre znaki zodiaku mogą liczyć na przychylność gwiazd, ale są też takie, które nie zaliczą początku tygodnia do udanych. Do której grupy ty się zaliczasz? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Baran

Baran będzie dziś pełen energii. Od rana może liczyć na przychylność losu, który sprawi, że wykaże się dziś w pracy. W domu także same sukcesy. Ukochana osoba zrobi mu bowiem miłą niespodziankę, dzięki czemu serce Barana zabije szybciej. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Byk

Byk będzie dziś podążać po trupach do celu, więc lepiej nie wchodzić mu w drogę. Upór i zaangażowanie sprawią, że wszystko uda mu się zrealizować, ale niestety narobi sobie przy tym wrogów. Powinien rozważyć, co jest dla niego najważniejsze. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta powinny dziś wykazać się cierpliwością, a wszystko im się uda. Są w stanie zrealizować każde powierzone im zadanie, jeśli tylko zachowają spokój. W przeciwnym razie zaczną być nerwowe, co może też udzielać się ich bliskim.

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Rak

Rak w weekend nie miał okazji do odpoczynku, w związku z czym postanowi poleniuchować w poniedziałek. Na szczęście może sobie na to pozwolić i nie narobi sobie zbyt wielu zaległości. Warto zatem dziś się zrelaksować, żeby od jutra mieć więcej energii do działania. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Lew

Lew dopiero wrócił z wycieczki, a już będzie planował kolejną podróż. Ostatnio nie może usiedzieć na miejscu i myśli o kolejnej destynacji z pewnością sprawią, że przez cały tydzień będzie w świetnym humorze. Warto jednak już zacząć oszczędzać na wakacje. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Panna

Panna wyjątkowo pomyśli dziś o innych. To dobry dzień, żeby skontaktować się z kimś, kogo dawno nie widziała. Dzięki temu poprawi humor zarówno sobie, jak i znajomemu. Warto jeszcze dziś umówić się na spotkanie. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Waga

Waga powinna teraz skupić się na domowym budżecie. Ostatnio poszalała z wydatkami, więc czas zacząć odkładać pieniądze, jeśli nie chce zostać bez oszczędności. To dobry moment na zadbanie o finanse - zwłaszcza że święta nadchodzą wielkimi krokami. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion od rana będzie niezwykle przedsiębiorczy. Jego twardy charakter i skłonności negocjatorskie sprawią, że wykaże się w pracy i może liczyć na uznanie przełożonego. Nie powinien jednak stawiać wszystkiego na jedną kartę, bo może się też okazać, że się przeliczył.

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Strzelec

Strzelec będzie dziś bardzo niespokojny. Dowie się bowiem czegoś, co znacznie popsuje mu humor. Nie powinien jednak wierzyć we wszystko, co usłyszy. Może się bowiem okazać, że ktoś celowo szkaluje bliskie mu osoby, bo w rzeczywistości nie życzy mu dobrze. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś bujał w obłokach. Nie dla niego ciężka praca - woli postawić na przyjemności. Domowe SPA jest jednak dla niego zbyt nudne. On woli spędzić ten dzień kreatywnie, więc tak naprawdę ogranicza go wyłącznie jego wyobraźnia. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik ostatnio pozwolił sobie na lenistwo, więc w poniedziałek będzie musiał dać z siebie wszystko. Może się okazać, że zaległe obowiązki nieco go przytłoczą. Jeśli tylko jednak będzie dziś pracowity, szybko się z nimi upora i zakończy ten dzień obronną ręką. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 listopada 2022 - Ryby

Ryby nie mają dziś głowy do pracy. Dlatego też zaraz po niej postanowią poświęcić się bliskim. Spędzą miłe popołudnie w gronie rodziny i pozytywnie nastroją się na kolejne dni pełne wyzwań. Taki poniedziałek dobrze im zrobi. 

Zobacz także: