Marudny Baran i załamane Bliźnięta to nic w porównaniu z tym, jakie wyzwania gwiazdy rzucają Lwu. Horoskop dzienny na poniedziałek 23 stycznia 2023 roku nie jest łaskawy dla wielu znaków zodiaku. Jesteś ciekaw, co czeka ciebie oraz twoich bliskich? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś marudny. Nic nie będzie mu odpowiadać, aż ktoś zrobi mu przemiłą niespodziankę. Dzięki temu jego nastrój znacznie się poprawi i przestanie czepiać się wszystkich dookoła. Najpierw powinien jednak uzbroić się w cierpliwość. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk stanie dziś w obliczu wyzwania. Ktoś będzie bowiem próbował wytrącić go z równowagi. Tylko zachowanie cierpliwości może mu pomóc poradzić sobie z tą sytuacją i wyjść z niej obronną ręką. Dzięki temu nie da się wciągnąć w kłótnie. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta nie będą dziś miały zbyt udanego dnia. Muszą rozwiązać kilka spraw, do których się zobligowały, a wcale nie mają na to ochoty. Znajdą się w sytuacji bez wyjścia, ale na szczęście mogą liczyć na kogoś, kto im w tym pomoże. 

Rak (21.06-22.07)

Rak od rana powinien skupić się na załatwianiu najważniejszych spraw, bo potem może nie mieć na to siły. Po południu czas na odpoczynek i oderwanie myśli od szarej codzienności. Relaks też jest potrzebny - nawet gdy to nie weekend. 

Lew (23.07-22.08)

Lew stanie dziś w obliczu wyzwania, ale zda ten egzamin śpiewająco. Nie powinien wątpić w swoje umiejętności, o czym na pewno się przekona. Warto, żeby zaufał dziś swojej intuicji, która dobrze mu podpowiada. Dzięki temu się nie zawiedzie.

Panna (23.08-22.09)

Panna nie powinna dziś przesadzać z obowiązkami, bo nie będzie umiała na niczym się skupić. Ten dzień nie sprzyja realizacji ważnych przedsięwzięć. Lepiej go przeczekać i oddać się dziś błogiemu relaksowi. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś zniesmaczona zachowaniem kogoś z jej bliskiego otoczenia. Nie spodoba mu się jego podejście do świata i bliskich. Przez to może powiedzieć zbyt wiele i doprowadzić do kłótni. Jeśli tego nie chce, powinna zostawić to bez komentarza.

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion od rana będzie pełen energii. Powinien wykorzystać ten dzień na rozwijanie swoich pasji i umiejętności oraz spotkania z przyjaciółmi. Warto czerpać od innych ludzi jak najwięcej, bo wtedy łatwiej o inspiracje we własnym życiu. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec powinien skupić się dziś na przeżyciach duchowych. Odczuwa bowiem potrzebę obcowania ze sztuką. Tylko w ten sposób jest w stanie zaspokoić swojego wewnętrznego estetę. To też idealny dzień na rozwój pasji. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec może dziś odczuwać niepokój i na nic nie będzie miał ochoty. Nie powinien jednak poddawać się temu uczuciu, tylko się rozruszać. Dzięki temu spędzi czas w gronie bliskich, a ten dzień stanie się dla niego znacznie bardziej przyjemny. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik powinien dziś być ostrożny. Jego dobry nastrój może zostać szybko spacyfikowany, ponieważ obiecał komuś coś ważnego i o tym zapomniał. Teraz ta osoba przypomni mu o zobowiązaniach i sytuacja nie będzie przyjemna. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś przerażone opowieściami, które usłyszą. Ktoś będzie je próbował przestraszyć opowieściami, które faktycznie nie mają miejsca. Nie powinna zatem wierzyć we wszystko, co usłyszy, a zachowa spokój. 

Zobacz także: