Horoskop dzienny na poniedziałek 20 marca 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku będą miały spokojny początek tygodnia. Dziwne zachowanie Barana znacząco wpłynie na pozostałych, a Rak i Waga dodatkowo mogą wpaść w tarapaty. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, czy dla ciebie gwiazdy będą łaskawsze. 

Baran (21.03-19.04)

Baran poczuje dziwną energię, która niestety nie wpłynie na niego pozytywnie. Przez to może czuć się nieswojo i zacząć dziwnie zachowywać. To postawi go w niekorzystnym świetle i odbije się na ludziach wokół niego. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie dziś w doskonałym nastroju. Nie dość, że osiągnie wszystko, co sobie zaplanował, to jeszcze spotka kogoś, kogo dawno nie widział. To dobry moment, żeby odświeżyć relację i sprawić, że wejdzie na zupełnie nowy poziom.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą dziś leniwe i mogą nie mieć na nic ochoty. Na szczęście mogą liczyć na kogoś bliskiego, kto znacznie poprawi im humor i sprawi, że ten dzień stanie się lepszy. Pomóc mogą też drobne przyjemności i łakocie. 

Rak (21.06-22.07)

Rak z łatwością wpadnie dziś w tarapaty. Będzie bujał w obłokach i może doprowadzić do pomyłki, którą później trudno będzie naprostować. Jeżeli zatem ma coś ważnego do zrobienia, powinien zachować czujność i opanowanie. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś skupiony na każdym zadaniu, jakie będzie miał do wykonania. Jego sumienność i starania sprawią, że zarówno on, jak i jego bliscy ujrzą efekty jego pracy. Powinien skupić się na kimś, na kim mu zależy i pokazać, że jest dla niego ważny. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie w towarzyskim nastroju, ale nie powinna wdawać się w plotki. Jeżeli powie na czyjś temat o dwa słowa za dużo, szybko narobi sobie wrogów, a zapewne tego nie chce. Lepiej zastanowić się dokładnie nad każdą wypowiedzią. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie miała dziś złe przeczucia, które ochronią ją przed kłopotami. Jeżeli zaufa intuicji, wykaraska się z nieprzyjemnej sytuacji. Gorzej, gdy nie zachowa czujności. Wówczas wpadnie w tarapaty i gorzko pożałuje swojego gapiostwa. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś "rozchwytywany". Ludzie zaczną do niego lgnąć, bo wiedzą, że to właśnie on jest w stanie rozwiązać ich wszelkie kłopoty. Co ciekawe, z chęcią im pomoże i w dodatku nie będzie chciał nic w zamian. Taki Skorpion to skarb. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś musiał dać z siebie więcej niż zazwyczaj - zwłaszcza w domu. Bliscy co chwilę będą coś od niego chcieli, ale nie powinien się buntować, bo wtedy może wywołać karczemną awanturę. Lepiej zagryźć zęby i im pomóc. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie miał dzień pełen przygód i niespodzianek. Czeka go niezapowiedziana wizyta, która sprawi mu dużo radości. Warto wykorzystać ten czas jak najlepiej i naładować się pozytywnie na kolejne dni tygodnia, które będą trudniejsze. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik odkryje dziś coś, co sprawi mu dużo przykrości. Zda sobie bowiem sprawę z drugiego oblicza bliskiej mu osoby. Nie powinien jednak od razu jej przekreślać, tylko szczerze porozmawiać zarówno o jej, jak i o swoich uczuciach. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś wszystkim wielce zaciekawione. To sprawi, że poznają zupełnie nowe zjawiska, ale też kogoś, kto podziela ich zainteresowania. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie dziś serce Ryb zabije szybciej. 

Zobacz także: