Znerwicowany Byk, zamyślony Rak, zmanipulowany Lew - horoskop dzienny na poniedziałek 19 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku pozytywnie rozpoczną świąteczny tydzień. Są też jednak tacy, którzy mogą poświęcić się wyłącznie bożonarodzeniowej magii. Jesteś ciekaw, do której z tych grup się zaliczasz? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny - Baran

Baran będzie miał wyjątkowo leniwy poniedziałek. Myślami będzie już przy świętach i nie zamierza zaprzątać sobie głowy obowiązkami. Na szczęście to ujdzie mu na sucho, ponieważ wszyscy wokół wczuwają się w bożonarodzeniowy klimat. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny - Byk 

Byk będzie dziś rozdrażniony. Niemal wszystko może go stresować i denerwować. Lepiej nie wchodzić mu dziś w drogę, bo stanie się nieprzyjemny. Warto wziąć kilka głębokich wdechów i wydechów i spróbować jakoś przetrwać ten dzień. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś w towarzyskim nastroju. Już od poniedziałku zaplanują spotkania, które wprawią je w świąteczny nastrój. Dzięki temu nawet obowiązki i przygotowania do wigilii nie będą im straszne. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak od rana będzie zamyślony. Jakaś sprawa z przeszłości zacznie mu bowiem zaprzątać umysł i nie da spokoju. Przez to będzie też bardzo nerwowy. Jeśli chce się uspokoić, powinien skupić się na tym, co tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew może być dziś poddenerwowany, bo bliscy będą próbowali wyprowadzić go z równowagi. Powinien jednak zachować spokojny umysł i nie dać sobą manipulować. Pomóc może w tym świąteczna atmosfera i ukochana osoba u boku. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna od początku tygodnia będzie pokazywała swoją ambicję podczas przygotowań do świąt. Przez to błyskawicznie się ze wszystkim "uwinie" i zaimponuje swoim bliskim. Powinna jednak dać sobie pomóc, bo każdy chce przyłożyć się do organizacji przyjęcia. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga wiele obowiązków świątecznych już ma za sobą, dzięki czemu dziś może pozwolić sobie na odpoczynek. Tak dobre rozłożenie sił sprawi, że nie czuje się przemęczona organizacją wigilii i będzie czuła magię świąt. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion nie będzie miał dziś na nic ochoty, ale każdy będzie coś od niego chciał. Przez to może czuć się rozdrażniony i zdenerwowany. Najlepiej, jeśli przygotuje listę priorytetów, dzięki której rozłoży sobie pracę i nie będzie aż tak przemęczony. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec od rana będzie podejmował same złe decyzje. Lepiej zatem, żeby nie decydował o niczym istotnym. Inaczej zacznie popełniać wiele błędów, co nie jest mu potrzebne pod koniec roku. Jeżeli tylko może lepiej, żeby wstrzymał się z decyzjami. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś bardzo pracowity, dzięki czemu świetnie poradzi sobie ze wszystkimi obowiązkami. Powinien jednak uważać na ludzi, którzy za wszelką cenę próbują popsuć mu humor i... ich unikać. Dzięki temu miło spędzi czas. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik również będzie tym pracowitym znakiem zodiaku. Od rana wszystko będzie mu się układać. Powinien poświęcić się przede wszystkim bliskim, którzy potrzebują jego pomocy. Dzięki temu poprawi humor sobie i im. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby powinny dziś skupić się na swoich finansach. To najlepszy dzień, żeby podliczyć budżet i przemyśleć wydatki oraz zastanowić się nad oszczędnościami. Dziś gwiazdy sprzyjają im pod tym względem. 

Zobacz także: