Bliźnięta będą chytre, przez co wiele stracą, natomiast Ryby padną ofiarą zazdrośników. Horoskop dzienny na piątek 3 lutego 2023 roku nie sprzyja niektórym znakom zodiaku. Czy znajdzie się ktoś, kto pozytywnie rozpocznie weekend? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, co dziś czeka ciebie oraz twoich bliskich. 

Baran (21.03-19.04)

Baran nie może liczyć na lekki początek weekendu - zostanie bowiem zasypany obowiązkami. Na szczęście ma sporo energii i błyskawicznie upora się ze wszystkim. Już wieczorem będzie mógł pozwolić sobie na błogi relaks u boku przyjaciół. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie miał dziś sporo pomysłów, co na pewno mu się opłaci. Jeśli pod koniec tygodnia zabłyśnie kreatywnością, również przyszły tydzień będzie udany. Tylko od niego zależy, czy da dziś z siebie więcej, czy woli już osiąść na laurach. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta będą żądne władzy i kariery, przez co staną się zachłanne. Powinny jednak uważać - chytry dwa razy traci, o czym szybko się przekonają. Jeżeli trochę nie odpuszczą, błyskawicznie stracą wszystko, co dotąd udało im się osiągnąć. 

Rak (21.06-22.07)

Rak od rana będzie w ferworze załatwiania formalności. Sporo spadło na jego głowę, ale bez trudu sobie z tym poradzi i już po południu będzie mógł cieszyć się upragnionym weekendem. Wystarczy postępować krok po kroku według planu. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś na zmianę się cieszył i wzruszał. To emocjonalne rozchwianie może być związane z nerwami, które towarzyszą mu przed weekendem. Nie ma się jednak czym stresować. Już jutro wyjdzie słońce i wszystko się ułoży. 

Panna (23.08-22.09)

Panna odważnie dziś ruszy po swoje. Nie straszne są jej wyzwania, które rzucają jej gwiazdy - ona doskonale sobie ze wszystkim poradzi, jeśli tylko uwierzy w swoje możliwości. Ten dzień daje jej szansę, więc warto, żeby ją wykorzystała. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś oderwana od rzeczywistości. Nie dla niej codzienne czynności - ona od rana będzie żyła nadchodzącym weekendem, ale na szczęście może sobie na to pozwolić. Relaks jest jej bardzo potrzebny, więc warto to wykorzystać. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion przypomni dziś o sobie komuś, kogo dawno nie widział. Jego wrodzony urok osobisty sprawi, że na nowo oczaruje tę osobę. Powinien jednak zastanowić się, czy na pewno tego chce. Nie będzie dobrze się czuł, gdy okaże się, że ją wykorzystał. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie odczuwał dziś pewną dozę niepewności. Zacznie czujnym okiem patrzeć na wszystko i oceniać, czy nie podejmuje zbyt dużego ryzyka. Przez to stanie się zapobiegawczy, ale po prostu musi to przeczekać. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec od rana będzie czuł, że rozpiera go energia. Powinien to wykorzystać jak najlepiej - zwłaszcza w kontaktach z innymi ludźmi. Dzięki temu jest w stanie sporo ugrać, a zyski będzie zauważał jeszcze przez długi czas. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik ostatnio nie był zbyt towarzyski, ale teraz czas to zmienić. Otworzy się na świat i ludzi, co znacznie poprawi mu nastrój. Dzięki temu zyska uznanie otoczenia i nabierze energii, co tylko pomoże mu osiągnąć wszystko, czego pragnie. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby padną dziś ofiarą zazdrośników. Jeżeli ktoś jest zawistny i nie życzy im dobrze, powinny jak najszybciej wyeliminować go ze swojego życia. Dzięki pozbyciu się toksycznej osoby z otoczenia ich życie nabierze barw i odetchną pełną piersią. 

Zobacz także: