Niezadowolony Byk, poddenerwowane Bliźnięta oraz marudny Wodnik - horoskop dzienny na piątek 27 stycznia 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na udany początek weekendu. Dla niektórych jednak będzie to udany dzień. Do której z tych grup ty się zaliczasz? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Baran (21.03-19.04)

Baran postanowi wykorzystać piątek na realizację zwariowanych pomysłów. Jego szalona dusza przyciągnie jednak jego znajomych i tym samym wszyscy rozpoczną weekend w wyśmienitym nastroju. Baran będzie tym zachwycony. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie dziś wykonywał swoje obowiązki, ale z niczego nie będzie zadowolony. Poczuje się niewystarczający i zacznie przykładać zbyt dużą wagę do szczegółów. Czasami lepiej spojrzeć na sprawy z perspektywy, żeby odczuć satysfakcję. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta będą dziś poddenerwowane. Niemal każde słowo może wyprowadzić je z równowagi i sprawić, że się z kimś pokłócą. Powinny zatem zachować cierpliwość lub spróbować się dziś zrelaksować w samotności.

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie chciał dziś przypodobać się komuś, kto do tej pory nie zwracał na niego uwagi. Nie powinien jednak zaprzedawać duszy diabłu. Może się bowiem okazać, że ta osoba nie jest warta starań dobrego i empatycznego Raka. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś leniwy, ale szybko nabierze energii do działania. Zacznie planować atrakcje, dzięki czemu może być pewien, że ten weekend będzie rewelacyjny. Lew szybko zda sobie sprawę, że wystarczy chcieć, żeby zacząć działać. 

Panna (23.08-22.09)

Panna poczuje, że w jej życiu pojawiła się rutyna. Piątek to jednak idealny dzień, żeby zrobić coś szalonego, pozytywnie rozpocząć weekend i jednocześnie zmienić nastawienie. Tylko od niej zależy, czy jest gotowa na niektóre zmiany. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś zaprzątać sobie głowę kompleksami. Poczuje się niedowartościowana, przez co może być nieco nerwowa. Powinna jednak nauczyć się samodzielnie dostrzegać swoje piękno i dowiedzieć się, co sprawia jej przyjemność. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion rozpocznie weekend z przytupem. Ma głowę pełną pomysłów na spędzenie czasu wolnego i zamierza każdy z nich zrealizować w towarzystwie przyjaciół. Powinien zacząć już dziś, jeżeli chce zdążyć ze wszystkim do końca weekendu. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec powinien dziś dokładnie analizować wszystko, co usłyszy. Nie każda z tych informacji okaże się bowiem prawdą. Warto, żeby ją zweryfikował, zanim przekaże ją dalej. Inaczej może paść ofiarą czyichś kłamstw. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec od rana będzie w doskonałym humorze. W dużej mierze wpłyną na to jego najbliżsi, którzy postanowią sprawić mu miłą niespodziankę. Otrzyma też dobre wieści, które sprawią, że Koziorożec zacznie optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik stanie się dziś nieco marudny. Nic nie będzie szło po jego myśli, więc zacznie się irytować. Tylko cierpliwość jest w stanie sprawić, że nie wybuchnie. Powinien spotkać się dziś z przyjaciółmi i nieco zrelaksować - to dobrze mu zrobi.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś miały ochotę na spełnienie najskrytszych marzeń. To dobry dzień na rozpoczęcie realizacji planów i... zrobienie się na bóstwo. Zjawiskowy wygląd doda im pewności siebie i sprawi, że będą w stanie góry przenosić. 

Zobacz także: