Horoskop dzienny na piątek 24 marca 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą pozwolić sobie na błogi początek weekendu. Baran będzie zaganiany, Bliźnięta i Ryby zapracowane, ale to Strzelec ucierpi najbardziej, ponieważ obowiązki wręcz go przytłoczą. Czy tobie gwiazdy bardziej będą sprzyjać? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś zaganiany i łatwo może przegapić coś ważnego. Jeżeli nie che nic stracić, powinien być czujny i przykładać większą wagę do detali. Tylko w ten sposób z pewnością siebie i spokojem rozpocznie nadchodzący weekend. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie dziś kręcił nosem. Nadchodzący weekend jest bowiem dla niego okazją do podliczenia domowego budżetu, a z tego nie będzie zadowolony. Postanowi zrobić coś w tym kierunku, ale to nie czas na działania - dziś wystarczą plany. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta nie zamierzają spocząć na laurach tylko dlatego, że dziś piątek. Wręcz przeciwnie - właśnie teraz postanowią wykonać najtrudniejsze zadania, żeby w weekend odpocząć i nie mieć zbyt wielu obowiązków w kolejnym tygodniu. 

Rak (21.06-22.07)

Rak może już dziś pozwolić sobie na błogi relaks. Najchętniej odpocznie w ciszy - sam na sam z własnymi myślami. Chętnie też odda się ulubionemu hobby. Właśnie takie powinny być jego plany na cały weekend, a w nowy tydzień wejdzie pełen energii. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś władczy, ale też chętny do dyskusji. Biada jednak tym, którzy zaczną go prowokować. Będzie w pełni sił, więc bez problemu wygra na argumenty z każdym. Nie powinien zamykać się na nowości, bo może trafić na wyjątkową okazję. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie dziś zbuntowana. Nie zamierza dostosowywać się - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Będzie robiła wyłącznie to, na co ma ochotę i nie zamierza się do niczego zmuszać, a to uczucie będzie jej towarzyszyć przez cały weekend. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie w towarzyskim nastroju. Chętnie spędzi ten piątek aktywnie - najlepiej w towarzystwie przyjaciół. Będzie otwarta na pomysły innych, ale sama też zasugeruje kilka kreatywnych idei, dzięki czemu cały weekend spędzi w doskonałym nastroju. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion jeszcze dziś trafi na informacje, które mogą zmienić jego życie na lepsze. Powinien jednak na razie zachować je dla siebie, bo ktoś może tylko czyhać na jego potknięcie. Jeśli pozostanie tajemniczy, wszystko doskonale się poukłada. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nie może nawet pomyśleć o weekendzie. Na jego barkach spocznie bardzo dużo obowiązków - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Musi uzbroić się w cierpliwość, żeby jakoś przetrwać. Kolejny tydzień powinien być łatwiejszy. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś władczy. Przez rozkazywanie ludziom wokół siebie sprawi, że sporo osiągnie, ale może też stracić. Ktoś bowiem poczuje się urażony i zacznie chować urazę do Koziorożca. Jeżeli nie chce się nikomu narazić, powinien być bardziej przyjacielski. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś bujał w obłokach. Zacznie myśleć wyłącznie o weekendzie i czekających go atrakcjach, a obowiązki zejdą na dalszy plan. Powinien jednak dokończyć to, co już rozpoczął, bo inaczej narobi sobie zaległości na kolejny tydzień. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby nie mogą pozwolić sobie na błogi początek weekendu, bo ostatnio narobiły sobie zaległości. Czas nadrobić wszystko, żeby w kolejnych dniach odpocząć. Inaczej cały weekend spędzą na wykonywaniu obowiązków i nie uda im się zregenerować sił. 

Zobacz także: