Przemęczony Rak, poddenerwowana Panna, zapracowany Koziorożec - horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 roku pokazuje, że gwiazdy nie wszystkim sprzyjają przed samymi świętami. Które znaki zodiaku będą mogły odetchnąć? Sprawdź horoskop i sam się przekonaj, co czeka ciebie oraz twoich najbliższych. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Baran

Baran od rana będzie pracował na najwyższych obrotach. To zostanie jednak docenione - zarówno przez jego przełożonego, jak również najbliższych, którzy będą mu wdzięczni za cudowną organizację świąt. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Byk

Byk już dziś zrobi podsumowania roku. Wyznaczy sobie cele - zarówno na święta, jak i na kolejnych 12 miesięcy. Dzięki temu będzie w doskonałym humorze, bo już przed końcem roku zacznie wprowadzać swoje plany w życie. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta zbiorą się dziś na odwagę. Mogą liczyć na przychylność przyjaciół, którzy staną za nimi murem. Dzięki temu są w stanie spełnić wszystkie swoje marzenia - jeszcze przed świętami. To zdecydowanie będzie ich dzień. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Rak

Rak już dziś będzie miał dość świąt. Stanie się przemęczony i obarczony zbyt wieloma obowiązkami, przez co zacznie wyżywać się na bliskich. Ci powinni mu pomóc, jeśli nie chcą mieć w domu karczemnej awantury. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Lew

Lew od rana będzie w doskonałym humorze. Świąteczny klimat mu sprzyja, a w dodatku otrzyma sporo pozytywnej energii od najbliższych. Dzięki temu poczuje, że może wszystko, a to przeczucie będzie mu towarzyszyć do nowego roku. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Panna

Panna będzie dziś zdenerwowana, bo okaże się, że ostatnio wydała zbyt dużo pieniędzy. Święta natomiast nie sprzyjają oszczędzaniu. Powinna jednak podliczyć budżet i zastanowić się, co zrobić, żeby odbudować go jeszcze przed nowym rokiem. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Waga

Waga nie będzie umiała się dziś na niczym skupić. Świąteczny nastrój za bardzo ją rozprasza. Na szczęście może już sobie pozwolić na bujanie w obłokach. To magiczny czas i nikt nie będzie jej teraz rozliczał z obowiązków. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion będzie dziś prawdziwym leniwcem. Od rana wszystko będzie robił w zwolnionym tempie i postanowi nie skupiać się na obowiązkach. Lepiej chłonąć magię świąt i już dziś rozpocząć obchody Bożego Narodzenia. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec będzie dziś niezwykle kreatywny i stanie się doskonałym negocjatorem. Przede wszystkim znajdzie wspólny język z młodszymi członkami swojej rodziny. Dzięki temu zyska uznanie u wszystkich.

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec jeszcze dziś będzie musiał dać z siebie wszystko. W pracy może się bowiem wydarzyć coś niespodziewanego, co obróci życie wszystkich do góry nogami. Na szczęście Koziorożec będzie miał głowę na karku i dzięki niemu wszyscy wyjdą z tarapatów. 

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik będzie miał dziś bardzo dużo energii, którą spożytkuje na świąteczne przygotowania. To właśnie on będzie opoką całej rodziny i sprawi, że te święta staną się magiczne.  

Horoskop dzienny na piątek 23 grudnia 2022 - Ryby

Ryby będą dziś cwane i postanowią rozdzielić obowiązki między wszystkich domowników, żeby samemu się nie narobić. To może się okazać kluczem do sukcesu, ponieważ sprawi, że spędzą miło czas całą rodziną i poczują świąteczną atmosferę.  

Zobacz także: