Czujny Rak, poddenerwowana Panna, oderwany od rzeczywistości Koziorożec - horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą beztrosko rozpocząć weekend. A co czeka dziś ciebie? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Baran

Baran znajdzie się dziś w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Dzięki temu jest w stanie wiele osiągnąć. Zwłaszcza jeśli nie będzie bał się przedstawić swojego zdania. Gwiazdy sprzyjają mu w tym, żeby odważnie szedł po swoje. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Byk

Byk po nerwowym początku tygodnia w końcu poukłada sobie wszystko i będzie mógł odetchnąć. Jego starania zostaną docenione. Początek weekendu warto zatem spędzić na relaksie u boku ukochanej osoby. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały dziś dzień pełen niespodzianek. Otrzymają wiadomość, która z pewnością poprawi im nastrój i sprawi, że przez cały weekend będą w doskonałym humorze. Powinny jednak rozejrzeć się dookoła, bo ktoś może potrzebować ich pomocy. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Rak

Rak dziś jeszcze nie może pozwolić sobie na błogi relaks. Powinien zachować czujność, bo ktoś z jego otoczenia nie życzy mu dobrze. To doskonały moment, żeby zweryfikować, kto tak naprawdę jest przyjacielem Raka, a kto farbowanym lisem. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Lew

Lew jest perfekcjonistą, ale musi też pamiętać, że świat nie jest idealny. Nie warto się denerwować na coś, na co nie mamy wpływu. Dziś powinien skupić się na sobie i sprawiać sobie drobne przyjemności. Problemy innych mogą poczekać.

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Panna

Panna od rana może być lekko poddenerwowana. Będzie miała złe przeczucia, ale powinna wsłuchać się w swój wewnętrzny głos - intuicja podpowiada jej dobrze. Dzięki temu będzie w stanie przetrwać wszystkie przeciwności. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Waga

Waga powinna rozejrzeć się dookoła. Może się okazać, że ktoś w jej otoczeniu chce się do niej zbliżyć. Powinna dać szansę tej osobie, bo może się okazać wspaniałym przyjacielem lub nawet kimś więcej. Z pewnością dostarczy Wadze wielu radości. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion pokaże dziś swoje czarujące oblicze. Będzie duszą towarzystwa i wszyscy będą do niego lgnąć. Powinien to wykorzystać, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. To może mu się opłacić w przyszłości. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec będzie dziś w plotkarskim nastroju. Powinien jednak uważać, żeby nie powiedzieć komuś zbyt wiele na temat innych osób. To może bowiem do nich dotrzeć. Warto też, żeby skorzystał ze swojego uroku osobistego, gdy będzie w towarzystwie. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś przywiązywał zbyt dużą wagę do snów. Nie wszystkie mary muszą być jednak prorocze i powinien o tym pamiętać. Inaczej pozwoli, żeby sny za bardzo wpłynęły na jego rzeczywistość i przegapi szansę, którą daje mu los.

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik będzie miał dziś bardzo udany dzień w pracy. Powinien dać z siebie wszystko, a na pewno zostanie doceniony. Po południu natomiast będzie mógł sobie pozwolić na błogi odpoczynek - najlepiej u boku ukochanej osoby. 

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia 2022 - Ryby

Ryby powinny zadbać dziś o siebie. Piątek to dobry dzień, żeby udać się na siłownię. Najlepiej, żeby postawiły na relaksujące ćwiczenia - np. zdrowy kręgosłup lub pilates. To doda im też endorfin i sprawi, że do końca weekendu będą miały doskonały humor. 

Zobacz także: