Oderwany od rzeczywistości Byk, oszukany Skorpion i zapłakane Ryby - horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 roku jest okrutny dla niektórych znaków zodiaku. Są jednak też osoby, które pozytywnie rozpoczną ten weekend i mogą liczyć na świąteczny nastrój. Jesteś ciekaw, co czeka ciebie i twoich bliskich? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Baran

Baran powinien skupić się na tym, co tu i teraz. Ktoś mu bliski potrzebuje jego wsparcia. Dzięki temu jest w stanie ożywić na nowo uczucie, które było skrywane od dłuższego czasu. To sprawi, że Baran w końcu poczuje magię świąt. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Byk

Byk będzie dziś wyjątkowo oderwany od rzeczywistości. Choć to do niego nie podobne, pogrąży się w świecie fantazji i trudno będzie nawiązać z nim kontakt. Przez to może wpaść w tarapaty. Lepiej, żeby nie bujał w obłokach przez cały czas. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta mają dziś ochotę na szaleństwa. Dlatego postawią na przygody w gronie bliskich im osób. Przyjaciele z pewnością zadbają o to, aby nastrój Bliźniąt był doskonały przez cały weekend. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Rak

Rak powinien dziś oddzielić ziarno od plew. Może się bowiem zdarzyć, że usłyszy coś, czego nie powinien. Lepiej, żeby dokładnie sprawdził te informacje, zanim przekaże je dalej. To może się bowiem na nim odbić. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Lew

Lew od rana będzie miał doskonały humor. Świąteczny klimat i spotkania z przyjaciółmi pozytywnie na niego wpływają i sprawiają, że ma naprawdę sporo energii. Ten nastrój będzie mu towarzyszył do końca roku. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Panna

Panna będzie dziś w rozrywkowym nastroju. Dlatego też w ten piątek odkryje swoją bardziej szaloną stronę. Wieczór powinna spędzić w gronie przyjaciół, co napędzi ją do działania na cały weekend. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Waga

Waga będzie dziś w romantycznym nastroju. Single powinni poświęcić ten dzień na poszukiwanie drugiej połówki. Okaże się bowiem, że jest w zasięgu wzroku. Wagi w związkach mogą natomiast liczyć na miłosne uniesienia u boku ukochanej osoby. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion może dziś wpaść w tarapaty. Ktoś bowiem będzie próbował kopać pod nim dołki. Jeżeli tylko zachowa czujność, uda mu się wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Powinien jednak przeanalizować, z kim się zadaje. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec będzie dziś w doskonałym humorze. Ten dzień powinien spędzić na kontaktach z przyjaciółmi, którzy sprawią, że w końcu poczuje świąteczny klimat i pozytywnie nastroi się już do końca roku. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec dziś w końcu odetchnie. Ostatnie dni nie były dla niego łatwe, ale należą już do przeszłości. Zarówno piątek, jak i cały weekend powinien poświęcić na dbanie o świąteczny klimat i wczuwanie się w radosną atmosferę. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik nie ma dziś powodów do narzekań. Ten dzień upłynie mu w miłej atmosferze, a wieczorem spotka się z przyjaciółmi. To pozytywnie nastroi go na cały weekend i sprawi, że już dziś poczuje świąteczny klimat. 

Horoskop dzienny na piątek 16 grudnia 2022 - Ryby

Ryby od rana będą zdołowane. Zbliżające się święta sprawią, że powrócą do nich przykre wspomnienia. Powinny pozwolić sobie na okazywanie emocji i porozmawiać o nich z kimś bliskim. Dzięki temu kolejne dni będą łatwiejsze. 

Zobacz także: