Atencyjny Lew, niesamodzielny Koziorożec, naiwne Ryby - horoskop dzienny na niedzielę 5 lutego 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku będą miały przyjemny dzień. Niektórzy z nas mogą jednak pozwolić sobie na upragniony relaks. Jesteś ciekaw, czy ty też będziesz miał szansę na odpoczynek? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Baran (21.03-19.04)

Baran zacznie się dziś rządzić i może decydować za innych, co nie każdemu się spodoba. Powinien wziąć pod uwagę zdanie swoich bliskich, jeżeli nie chce, żeby ta niedziela stała się nieprzyjemna. Wyrozumiałość i cierpliwość mu się opłacą. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie miał dziś sporo pomysłów na spędzenie czasu wolnego. Powinien podzielić się nimi z najbliższymi i właśnie z nimi je zrealizować. Dzięki temu miło spędzą niedzielę i pozytywnie nastroją się na cały nadchodzący tydzień. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta poczują dziś szybsze bicie serca. Przez przypadek spotkają bowiem kogoś, o kim dawno już zapomniały i okaże się, że stara miłość nie rdzewieje. Tylko od nich zależy, czy będą chciały zaryzykować i drugi raz wejść do tej samej rzeki. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś wyjątkowo egoistycznie nastawiony do świata, ale nie wyrządzi tym nikomu krzywdy, wręcz przeciwnie - w końcu skupi się na sobie i swoich potrzebach. Czas zadbać o siebie i przeanalizować, czego tak naprawdę oczekuje od życia. 

Lew (23.07-22.08)

Lew potrzebuje dziś jeszcze więcej atencji niż zazwyczaj. Powinien otwarcie powiedzieć o tym partnerowi i nie liczyć na to, że ktoś się domyśli jego oczekiwań. Jeżeli tego nie zrobi, może poczuć zawód i zacznie dogryzać swoim bliskim, co skończy się awanturą. 

Panna (23.08-22.09)

Panna powinna przestać bujać w obłokach i wreszcie zejść na ziemię. Ostatnio pozwoliła sobie na chwilę słabości, ale to jej nie sprzyja. Czas zmotywować się do działania i nastawić na to, że od poniedziałku znów odważnie będzie szła po swoje.

Waga (23.09-22.10)

Waga odkryje dziś, co tak naprawdę sprawia jej radość i postanowi się tym zająć. Dzięki temu nabierze energii do działania i sprawi, że przez cały tydzień nie opuści jej dobry humor. Musi jednak pamiętać, żeby nie rezygnować przy pierwszych trudnościach. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion dziś skupi się na swoim życiu uczuciowym. Sprawi niespodziankę bliskiej sobie osobie, dzięki czemu jego relacja nabierze kolorów. Singiel o tym znaku zodiaku też może liczyć na szybsze bicie serca - na horyzoncie czai się ktoś wyjątkowy. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec poświęci tę niedzielę na podsumowywanie wydatków. Musi dokładnie przemyśleć, co zrobić, żeby w najbliższym czasie zwiększyć oszczędności na koncie bankowym. Gwiazdy sprzyjają mu w podejmowaniu dobrych decyzji. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec przestał ostatnio myśleć samodzielnie i za bardzo bierze sobie do serca zdanie innych. Powinien rozważyć, czy ich rady na pewno są dla niego dobre. Inaczej nadal będzie popełniał błędy i żałował swoich decyzji. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik postanowi pokazać, że jest dobrym panem domu. Będzie uczynny i zaimponuje swoim bliskim. Dzięki temu będą traktować go jak prawdziwego króla i po południu będzie mógł pozwolić sobie na upragniony relaks. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby za bardzo komuś zaufają, przez co mogą sporo stracić. Są naiwne do tego stopnia, że wszyscy wiedzą, co zrobić, żeby je wykorzystać - nawet najbliżsi. Jeżeli nie chcą ryzykować, muszą zachować czujność, choć łatwo nie będzie. 

Zobacz także: