Baran, Lew i Ryby mogą dziś liczyć na szczęście od losu, ponieważ właśnie te znaki zodiaku poczują się spełnione. Horoskop dzienny na niedzielę 29 stycznia 2023 roku nie jest jednak tak łaskawy dla wszystkich. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, czy właśnie tobie los będzie dziś sprzyjał. 

Baran (21.03-19.04)

Baran powinien już dziś rozpocząć przygotowania do nowego tygodnia. Będzie on bowiem pełen wyzwań i warto zregenerować siły. Baran musi pamiętać o zrobieniu konkretnego planu, bo na jego drodze pojawi się ktoś, kto spróbuje mu pokrzyżować szyki.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk całą niedzielę powinien poświęcić na odpoczynek. Tylko w ten sposób jest w stanie nabrać energii na cały nadchodzący tydzień. Warto, żeby spędził trochę czasu z bliskimi, ale też pozwolił sobie na pogrążenie się we wspomnieniach. To dobrze mu zrobi.

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta będą dziś zaangażowane społecznie. Dadzą z siebie wszystko, żeby tylko jak najbardziej się wykazać. Powinny podejść do każdego zadania z cierpliwością i uważnością, a na pewno ktoś doceni ich starania. To sprawi im satysfakcję. 

Rak (21.06-22.07)

Rak od rana będzie optymistycznie nastawiony do świata. Swoją radością zacznie dzielić się z innymi. Dzięki temu również jego bliscy będą w doskonałym humorze i wszyscy pozytywnie nastroją się na cały nadchodzący tydzień pełen wyzwań. 

Lew (23.07-22.08)

Lew spędzi ten dzień aktywnie, ale nie zapomni o pomocy bliźnim. Dzięki temu nie dość, że wykona dobry uczynek, to jeszcze osiągnie ogromną satysfakcję, która sprawi mu sporo radości na dłuższy czas. Wieczorem powinien odpocząć przed kolejnym tygodniem.

Panna (23.08-22.09)

Panna powinna dziś odpocząć i skupić się na własnych potrzebach. To idealny dzień na sprawianie sobie drobnych przyjemności. Nie powinna zaprzątać sobie głowy problemami innych - nawet najbliżsi mogą od czasu do czasu poradzić sobie bez niej. 

Waga (23.09-22.10)

Waga od rana będzie rozleniwiona i na nic nie będzie miała ochoty. Niestety to jej nie sprzyja i szybko poczuje wyrzuty sumienia. Takie "nicnierobienie" sprawi bowiem, że narobi sobie zaległości i poczuje się źle sama ze sobą. Warto się rozruszać. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien skupić się dziś na potrzebach bliskich. Warto udać się w odwiedziny do rodziny i posłużyć komuś dobrą radą. To nie kosztuje wiele, a może sprawić Skorpionowi ogromną satysfakcję i pozytywnie nastroić go na cały kolejny tydzień. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec postanowi dziś żyć tym, co "tu i teraz". Oderwie głowę od trosk i zdecyduje się spędzić przyjemną niedzielę w gronie przyjaciół. To świetny pomysł, żeby z nową energią i nadzieją rozpocząć kolejny tydzień. Wszystkim dobrze to zrobi. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś na bakier z technologią. Wszelka elektronika może go drażnić, dlatego powinien spędzić ten dzień na łonie natury. Spacery lub inne aktywności poza domem dobrze mu zrobią i pozytywnie nastroją go na kolejne dni. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś "znakiem dobra rada". Każdemu służy pomocą i pozytywnym słowem. Nie powinien jednak narzucać się z tą dobroczynnością. Warto poczekać, aż ktoś sam poprosi o pomoc, bo nie wszyscy chcą zwierzać mu się ze swoich sekretów. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby rano mogą być nieco zagubione, ale szybko zdadzą sobie sprawę, że znajdują się we właściwym miejscu i czasie. Zaangażują się w coś, co sprawi im sporo frajdy. Dzięki temu przez cały kolejny tydzień będą czuły radość i satysfakcję. 

Zobacz także: