Podejrzliwy Byk, oderwana od rzeczywistości Panna, zazdrosny Koziorożec - horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 roku nie jest łaskawy dla wszystkich znaków zodiaku. Czy ktoś może liczyć na przychylność gwiazd? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, co cię dziś czeka. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Baran

Baran powinien dziś postawić na optymizm i urok osobisty. Błysk w jego oku i uśmiech na ustach sprawią, że nikt nie będzie w stanie mu się oprzeć. Dzięki temu może zyskać naprawdę wiele. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Byk

Byk będzie dziś wszędzie doszukiwał się spisków. Ma wrażenie, że wszyscy postępują przeciwko niemu, jednak w rzeczywistości sporo sobie dopisuje. Lepiej, żeby nie szukał sobie problemów tam, gdzie ich nie ma. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta od rana będą podekscytowane. Już niedługo wydarzy się bowiem coś, czego oczekiwały. Jeśli tylko wykażą się sprytem i kreatywnością, osiągną efekty szybciej, niż im się wydaje. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Rak

Rak będzie dziś łasy na komplementy. Może się trochę popisywać, ale wszystko dlatego, że marzy o pochwałach. Wystarczy już jedna, żeby poprawił mu się humor, a dobry nastrój będzie mu towarzyszył do końca tygodnia. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Lew

Lew wykaże się dziś mądrością. Będzie spokojny, opanowany i służy radą każdemu, kto tego potrzebuje. W dodatku sam skorzysta z tego i zaplanuje wiele mądrych przedsięwzięć na początek nowego roku. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Panna

Panna nie będzie dziś sobą. Od rana może czuć się oderwana od rzeczywistości i pogrąży się w świecie marzeń. Fantazjowanie jest miłe, ale do czasu. Panna nie lubi pozwalać sobie na takie chwile słabości. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Waga

Waga będzie miała wiele pomysłów, które znacznie ułatwią jej życie. Jej kreatywność pozytywnie wpłynie zarówno na sprawy zawodowe, jak i kwestie uczuciowe. Wszystko ułoży się po jej myśli. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion cały dzień poświęci nie temu, czemu powinien. Zacznie przywiązywać zbyt dużą wagę do detali, przez co przegapi coś naprawdę ważnego. Jeśli nie chce wpaść w tarapaty, powinien być bardziej czujny. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec powinien skupić się dziś na nadrabianiu zaległości, jeśli nie chce rozpocząć z nimi nowego roku. Czas zamknąć pewne sprawy i zostawić je za sobą. To zapewni mu spokój i uznanie otoczenia. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś wyjątkowo uczuciowy, co niestety może dostarczyć mu kłopotów. Poczuje bowiem ukłucie zazdrości i przez to może urządzić ukochanej osobie karczemną awanturę. Lepiej, żeby nie dopowiadał sobie zbyt wiele. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik będzie miał bardzo udany dzień, jeśli tylko nie da się nikomu sprowokować. W jego otoczeniu znajdzie się bowiem ktoś, kto mu zazdrości. Nie powinien się tym przejmować, tylko robić swoje, a dobrze na tym wyjdzie. 

Horoskop dzienny na czwartek 29 grudnia 2022 - Ryby

Ryby będą dziś miały ręce pełne roboty. Nie dość, że spadnie na nie sporo obowiązków, to jeszcze przyjaciel będzie potrzebował pomocy. Świetnie sobie jednak ze wszystkim poradzą, jeśli zachowają zimną krew. 

Zobacz także: