Baran będzie dziś wymuszał swoją wolę na innych, a Panna nie radzi sobie z problemami - horoskop dzienny na czwartek 26 stycznia 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą dziś liczyć na przychylność gwiazd. Są też jednak takie osoby, które mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ los im sprzyja. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, do której z tych grup sam się zaliczasz. 

Baran (21.03-19.04)

Baran nie przyjmuje dziś słowa "nie". Jeżeli je usłyszy, siłą będzie próbował wymusić na kimś swoją wolę. Przez to ludzie mogą mieć do niego pretensje. Nie powinien ich do niczego zmuszać i jakoś przełknąć gorycz porażki. Inaczej straci przyjaciół.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie dziś wyjątkowo troskliwy. Od rana będzie otaczał wszystkich swoją opieką - zarówno w pracy, jak i w domu. Przez to może zapomnieć o swoich potrzebach. Jeżeli uda mu się połączyć to wszystko, z pewnością zaliczy ten dzień do udanych. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta lubią być w centrum zainteresowania i dziś im się to uda. Zwłaszcza że wszyscy wokół będą się o nie troszczyć. Takie zaangażowanie rodziny i przyjaciół sprawi, że Bliźnięta poczują się kochane oraz spełnione. To doda im energii. do działania. 

Rak (21.06-22.07)

Rak zostanie dziś obdarzony ogromnym zaufaniem. Ktoś bowiem przyjdzie do niego po radę i jednocześnie wyjawi mu swój sekret. Tylko od Raka zależy, czy będzie godny tego zaufania. Jeżeli wygada komuś tę tajemnicę, sprawa szybko ujrzy światło dzienne. 

Lew (23.07-22.08)

Lew w końcu odetchnie z ulgą i poczuje się zrelaksowany. Postanowi wykorzystać to jak najlepiej, dzięki czemu zacznie snuć plany na najbliższą przyszłość. Najlepiej zrobi mu podróż lub nowe hobby. Jeśli podejmie takie decyzje, dobry humor go nie opuści.

Panna (23.08-22.09)

Panna nie będzie potrafiła się dziś na niczym skupić, ponieważ głowę będą jej zaprzątać rodzinne troski. Przez to mogą też być nieco nieobecne. Nie powinny jednak przejmować się na zapas, bo na horyzoncie już wychodzi słońce i przegoni ciemne chmury.

Waga (23.09-22.10)

Waga od rana będzie w doskonałym humorze. Czeka ją wesoły dzień, a wszystko dzięki wiadomości, którą otrzyma od kogoś życzliwego. To właśnie ta informacja odmieni jej życie i sprawi, że Waga zacznie optymistycznie patrzeć w przyszłość. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś poddenerwowany, bo ktoś może próbować wywoływać na nim presję. Jeżeli jednak zachowa cierpliwość i pewność siebie, nie da sobie narzucić czyjejś woli. Jeżeli nie chce wywołać kłótni, powinien grzecznie, ale odważnie się postawić.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie miał doskonały dzień, jeżeli tylko... da sobie przemówić do rozsądku. Czasami warto posłuchać innych, a nie uparcie iść po swoje, czując, że nie mamy racji. Graz zespołowa o wiele bardziej się opłaca i Strzelec na pewno się dziś o tym przekona.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec nie będzie dziś sobą. Stanie się senny i może mieć problemy ze skupieniem. Nie powinien zatem wykonywać dziś czynności, które wymagają od niego koncentracji, a już na pewno nie jest w stanie podejmować żadnych kluczowych decyzji. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie się dziś kierował przekonaniem, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Dzięki temu uda mu się pokonać każdy problem - zwłaszcza jeśli poprosi kogoś o pomoc. W jego otoczeniu znajduje się życzliwa osoba, która zawsze chętnie go wesprze. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby powinny dać dziś z siebie wszystko, bo dzięki temu zabłysną w otoczeniu osób, od których zależy ich los. To najlepszy dzień, żeby wykazać się w pracy, ale też w życiu prywatnym. Czas unieść wysoko głowę i odważnie iść po swoje, a wszystko się uda. 

Zobacz także: