Niecierpliwy Baran, kłótliwe Bliźnięta, uparta Waga - horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą już cieszyć się magią świąt. Innym jednak gwiazdy będą sprzyjać. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, co dziś czeka ciebie oraz twoich bliskich. 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Baran

Baran będzie dziś poddenerwowany i niezwykle łatwo go wyprowadzić z równowagi. Nie ma cierpliwości przede wszystkim do narzekania. Jeżeli zatem od rana jesteś marudny, lepiej schodź Baranowi z drogi. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Byk 

Byk może dziś obiecać coś, czego potem będzie żałował. Powinien bardziej uważać na słowa, dzięki czemu nie wpadnie w tarapaty. Jeżeli tylko zachowa spokój, będzie mógł cieszyć się magią nadchodzących świąt. 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta mogą stać się dziś kłótliwe. Jeżeli ktoś nadepnie im na odcisk, z pewnością skomentują to w złośliwym tonie. Lepiej zatem nie wchodzić im w drogę. Dzięki temu już jutro ponownie będą łagodne i przyjazne. 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Rak

Rak będzie dziś pełen energii, ale powinien uważać, z kim się nią dzieli. Nie wszyscy mogą bowiem tak entuzjastycznie podchodzić do świata jak on. Jeżeli będzie odpowiednio dobierać towarzyszy rozmów, nikt nie popsuje mu tego nastroju.

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Lew

Lew będzie w wyśmienitym nastroju, bo już dziś poświęci się przygotowaniom do świąt w gronie najbliższych. Wspólne szykowanie wigilii sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z jego twarzy i poczuje się kochany. 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Panna

Panna będzie chwalipiętą, ale dziś wyjdzie jej to na dobre. Pochwali się bowiem swoimi osiągnięciami odpowiedniej osobie. Dzięki temu błyskawicznie zostanie doceniona, co pozytywnie nastroi ją na całe święta. 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Waga

Waga będzie dziś twardo obstawiać przy swoim zdaniu - nawet gdy nie będzie miała racji. Przez to może wdać się w konflikt, który później trudno będzie zażegnać. Jeżeli nie chce narobić sobie wrogów, powinna trochę odpuścić. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion będzie dziś odważny i szczery. Doskonale wie jednak, kiedy powiedzieć, co myśli, a kiedy lepiej zamilknąć, żeby nie sprawić komuś przykrości. Dzięki temu jest w stanie wiele osiągnąć, nie narażając się nikomu. 

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec będzie dziś duszą towarzystwa. Wszyscy będą chcieli przebywać w jego otoczeniu, dzięki czemu nie może narzekać na nudę. Powinien jednak uważać, bo ktoś może mieć zamiar wykorzystania Strzelca.

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś niezwykle kreatywny. Dzięki temu bez trudu poradzi sobie z każdym świątecznym wyzwaniem i będzie z siebie bardzo dumny. Jego praca zostanie doceniona także w rodzinnym gronie.

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik postanowi dać dziś z siebie wszystko w pracy. To doskonały pomysł, ponieważ wszyscy już skupiają się na świętach, więc on zaplusuje u swojego przełożonego. Po południu powinien jednak pomóc w domu, bo ktoś mu bliski może się obrazić.

Horoskop dzienny na czwartek 22 grudnia 2022 - Ryby

Ryby od rana będą w ferworze świątecznych przygotowań. W dodatku chętnie nauczą się czegoś nowego, więc powinny podpatrzeć zwyczaje starszego pokolenia. To wprawi je w doskonały, rodzinny nastrój. 

Zobacz także: