Byk będzie dziś niezwykle niecierpliwy, za to Panna wpadnie w tarapaty. Horoskop dzienny na czwartek 2 lutego 2023 roku pokazuje, że niektóre znaki zodiaku mogą dziś "mieć pod górkę". Nie wszyscy muszą jednak liczyć się z przeciwnościami losu. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, w której z tych grup się znajdujesz. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś czujny i spostrzegawczy. Dzięki temu wpadnie w posiadanie ciekawych plotek oraz informacji, które odmienią jego życie. Powinien tylko uważać, z kim się nimi dzieli, żeby zbyt szybko nie ujrzały one światła dziennego. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk nie będzie miał dziś cierpliwości. Wszystko zacznie go irytować i nie będzie umiał się na niczym skupić. Dlatego nie powinien iść tam, gdzie znajduje się zbyt wielu ludzi - w towarzystwie może bowiem wybuchnąć i stać się nieprzyjemny. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta będą bojowo nastawione do świata. Zaczną buntować się przeciwko wszelkim zasadom, które je obowiązują. To może im się jednak opłacić. Spora doza asertywności sprawi, że ktoś spojrzy na nie przychylnym okiem. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś bardzo przedsiębiorczy. Wejdzie w posiadanie czegoś, co sprawi, że jego życie przybierze zupełnie nowy obrót. Tylko od niego zależy, czy w pełni wykorzysta tę szansę, czy może znów odpuści ze strachu. 

Lew (23.07-22.08)

Lew poczuje wiatr w skrzydłach. Na jego drodze pojawi się szansa, której nie powinien odrzucać. To właśnie dzięki niej jest w stanie osiągnąć przełom w życiu. Jeżeli pragnie zmian, czas odważnie iść po swoje i nie bać się nowości. 

Panna (23.08-22.09)

Panna zapomni o czymś ważnym i od rana nie będzie jej to dawało spokoju. Powinna być czujna, bo przez to wpadnie w tarapaty, z których trudno będzie się wyplątać. Jedynie pomoc życzliwej jej osoby może sprawić, że sprawy nie przyjmą przykrego obrotu. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś pomocna. Nic, co ludzkie, nie będzie jej obce i postanowi pomóc każdemu w potrzebie. Dzięki temu sama poczuje satysfakcję i dumę. To sprawi, że zacznie patrzeć na siebie przychylnym okiem i nabierze pewności siebie. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś wiele wymagał - zarówno od siebie, jak i od osób w swoim otoczeniu. Powinien jednak uważać na to, jak się odzywa do innych, bo może kogoś bardzo urazić i później trudno mu będzie naprawić tę relację. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś pomocny - zwłaszcza dla swoich bliskich. W jego otoczeniu znajduje się ktoś, kto potrzebuje jego rady. Nie powinien jednak wymagać, że ktoś mu się odwdzięczy. Nikt nie jest w stanie dać mu bowiem tego, co on sam daje innym. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś nerwowy i może łatwo wybuchnąć. W związku z tym lepiej mu się nie narażać. On sam powinien natomiast pamiętać, że nie jest łatwo przeprosić i sprawić, że ktoś wybaczy nam w mgnieniu oka. To może go powstrzymać od prawienia wyrzutów. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik podpadł ostatnio komuś i dziś znajdzie się na świeczniku, ponieważ dojdzie do konfrontacji. Nie powinien jednak zrzucać całej winy na drugą stronę - on sam również zawinił i to dobry moment, żeby przyznać się do błędu. To szybko zakończy kłótnię. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś bardzo zdenerwowane sytuacją, która wydarzy się w pracy. Ktoś, z kim współpracują, postanowi bowiem sabotować ich zadania. Powinny postawić na asertywność i jasno wyrazić, co na ten temat sądzą. Inaczej mogą coś stracić. 

Zobacz także: