Kiedyś tajemna wiedza ukryta w 8 kartach była dostępna tylko dla wybrańców. Na szczęście Romowie uchylili rąbka pilnie strzeżonej tajemnicy i już dziś możesz poznać horoskop cygański 2023. Sprawdź, jaka przyszłość dla ciebie i twoich bliskich jest zapisana w kartach.

Horoskop cygański 2023: szóstka trefl (30 grudnia – 15 lutego)

W 2023 roku szóstkę trefl czeka spora rewolucja. Już na wiosnę zaczniesz się rozglądać za nową, lepiej płatną  pracą, ponieważ w obecnej pojawią się problemy, których nie zdołasz rozwiązać. Będzie to dla ciebie trudne wyzwanie, ponieważ nie lubisz zmian, Jednak dzięki swojej inteligencji i elokwencji uda ci się przekonać przyszłego pracodawcę do znacznie wyżej pensji, tak że koniec roku będzie dla ciebie obfity w bogactwa, także te niematerialne. Samotne szóstki trefl swoją miłość poznają dopiero w 3 kwartale. Będzie to tak silne uczucie, że pokonacie wszelkie przeszkody, aby być razem. W drugiej połowie roku zadbaj o zdrowie, szczególnie uważaj na nerki.

Horoskop cygański 2023: siódemka trefl (16 lutego – 5 kwietnia)

2023 rok będzie dla siódemki trefl bardzo niejednoznaczny, ponieważ wydarzy się tyle samo szczęśliwych, jak i  niezbyt pomyślnych sytuacji. Na początku roku wszystko będzie zapowiadało się cudownie, ale to tylko pozory. Pod żadnym względem nie podejmuj żadnych zobowiązań finansowych i nie nie kupuj rzeczy, na które cię nie stać. Jeśli odpowiednio wcześniej zadbasz o swoje finanse i bezpieczeństwo, nic złego cię nie spotka. Tym bardziej że w drugiej połowie roku czekają cię dodatkowe wydatki. To będzie radosna nowina: pojawi się nowy członek rodziny. W pracy bez większych rewolucji. I całe szczęście, ponieważ twoja uwaga będzie skupiona przede wszystkim  na życiu rodzinnym. 

To cię może zainteresować:

Horoskop cygański 2023: ósemka trefl (6 kwietnia – 18 czerwca)

Ósemka trefl w 2023 rok wejdzie pełna wątpliwości. Jeśli twoje dotychczasowe życie nie spełnia oczekiwań i pokładanych nadziei to będzie to rok zmian. Jednak nie będą one natychmiastowe. Codziennie małymi kroczkami, czasem popełniając błędy, będziesz zmieniać swoje życie na lepsze. Najważniejsze: słuchaj swojej intuicji, a nie opinii innych ludzi, bo tylko ty wiesz, co jest dla ciebie dobre. W finansach, mimo licznych zawirowań i dużych wydatków, na koniec roku wyjdziesz na plus. W pracy, dzięki wewnętrznej przemianie, twoja pozycja zdecydowanie się umocni i z końcem roku możesz spodziewać się awansu lub podwyżki. Nie lekceważ dolegliwości bólowych. To może być coś poważnego.

Horoskop cygański 2023: dziewiątka kier (19 czerwca – 2 lipca)

Rok 2023 dla dziewiątki kier upłynie pod znakiem miłości. Jeśli szukasz partnera, to posłuchaj swojej intuicji i nie rezygnuj ze wspólnych wyjść po pracy. Twoja miłość krąży wokół ciebie, ale ty zauważysz ją dopiero późną wiosną. Zakochasz się po uszy jak młoda dzierlatka i będziesz bujać w obłokach, co nie pozwoli ci skupić się na pracy. Jednak dzięki swojej błyskotliwości i urokowi, nie spotkają cię żadne nieprzyjemnie konsekwencje. Natomiast dziewiątka kier, która jest w szczęśliwym związku, musi skupić się na utrzymaniu tej relacji. Jeśli zaniechasz lub spoczniesz na laurach, jeszcze przed końcem roku wasz związek może się zakończyć. Każde z was będzie czuło się niedocenione w związku i zacznie się rozglądać za nową osobą, która okaże serce.

Horoskop cygański 2023: dziesiątka karo (3 lipca – 10 września)

Dziesiątka karo rozpocznie rok 2023 dość leniwie, jakby powoli budziła się z zimowego snu. Będziesz się rozglądać i szukać dla siebie dodatkowego zajęcia, nowej pasji, która zapełni pustkę po rozstaniu lub stracie. Od połowy roku otworzysz się na nowe znajomości, odnowisz też te stare. To sprawi, że twoje życie nabierze kolorów, a samopoczucie i samoocena się podniesie. Uwierz  siebie i wykorzystaj swój potencjał, jaki drzemie w tobie od lat. Jeśli nie będziesz szukać miłości, sama cię znajdzie i to w najbardziej nieoczekiwanym momencie. W finansach będzie dobrze, ale bywało lepiej. Uważaj oszustów.

Zobacz także:

Horoskop cygański 2023: walet pik (11 września – 11 listopada)

W 2023 roku walet pik będzie melancholijny, ale także silnie uduchowiony. Dzięki medytacjom jeszcze przed połową roku uda ci się zajrzeć w głąb siebie, a to pozwoli ci na lepsze samopoznanie i rozpoznanie własnych pragnień. W związku czeka cię kryzys. Obecny partner nie będzie mógł zrozumieć twojej przemiany i będzie oczekiwał, że „wszystko będzie po staremu”. Bądź wyrozumiała i daj mu czas, a nie tylko zaakceptuje zmianę, ale i sam zacznie się zmieniać. W pracy zapowiada się ciężki rok. Zamiast liczyć na podwyżkę, zacznij oszczędzać.

Przeczytaj: 

Horoskop cygański 2023: dama trefl (12 listopada – 22 grudnia)

Dama trefl powinna zachować ostrożność na początku i w drugiej połowie 2023 roku. W twojej orbicie pojawią się osoby, które chcą zadziałać na twoją szkodę. Dlatego musisz zachować ostrożność i dobrze przemyśleć wszelkie składane ci propozycje, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wystrzegaj się pochopnych decyzji pod wpływem emocji. W tym roku ich skutki mogą być dla ciebie zgubne. W związku postawisz na miłość z rozsądku. Po trzeciej pełni zadbaj o swoje zdrowie, w szczególności  o układ odpornościowy i hormonalny. 

Horoskop cygański 2023: król kier (23 grudnia – 29 grudnia)

Król kier, choć to osoba urodzona w czepku, to w 2023 roku będzie musiała mocno zapracować na swoje szczęście. Jednak przede wszystkim już w pierwszym kwartale w 2023 roku powinnaś zadbać o swoje kruche zdrowie, bo bez tego nie osiągniesz zamierzonego celu. Na szczęście będziesz mogła liczyć na pomoc rodziny i innych bliskich ci osób. W życiu zawodowym czekają cię miłe niespodzianki, ale dopiero jesienią. W związku miodowy miesiąc, który będzie trwał przez cały rok. Samotny król kier może liczyć jedynie na przyjaźń, ale może z czasem pojawi się uczucie?