Horoskop anielski tygodniowy 1-7 października 2023 roku podpowiada, jak minie ten czas pod względem anielskich ingerencji. Kto wpadnie w kłopoty, a kto okaże się zesłańcem niebios dla innych? W każdej sytuacji warto zwracać się o wskazówki od naszych duchowych opiekunów. Przeczytaj, co mówi twój horoskop anielski na nadchodzący tydzień.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran zostanie objęty wyjątkową opieką anioła października. Ten skrzydlaty pomocnik pomoże odnaleźć równowagę w sprawach miłosnych, zawodowych i rodzinnych. Baran musi tylko otworzyć się na niebiańskie wpływy i skierować się do anioła Rehaela. Wtedy wszystko zacznie wracać na swoje zwykłe tory.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk znajdzie się na celowniku osoby, która spróbuje go wykorzystać do swoich celów. Na szczęście u boku Byka pojawi się szybko anioł Hariel, który pomoże mu uwolnić się z tej sytuacji. Subtelne anielskie znaki będą towarzyszyć mu na każdym kroku. Warto wyrazić za nie wdzięczność i uznanie.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta w tym tygodniu powinny zadbać o swoje związki. Szybko może się okazać, że partnerka lub partner nie mają już do nich cierpliwości. Aby naprawić błędy, Bliźnięta mogą zwrócić się do anioła dobrych związków, Daniela. Z pomocą duchowego opiekuna przypomną sobie słowa, które sprawiły przykrość drugiej połówce. Konieczne będą przeprosiny.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak zostanie poproszony o utrzymanie ważnej tajemnicy. Wciąż jednak będą targać nim wątpliwości, czy nie powinien jej ujawnić. O radę w tej sprawie należy poprosić anioła Metatrona, który doskonale zna wszelkie ludzkie problemy. Podpowie, jak się zachować i doda sił w dochodzeniu do prawdy.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew może poczuć się teraz samotny i opuszczony. Chociaż sam zasłużył sobie na takie konsekwencje, trudno będzie mu to zrozumieć. Ulgę przyniesie tylko interwencja anioła przyjaźni, Raguela. Nie tylko uświadomi Lwu, gdzie popełnił błąd, ale także pomoże zmiękczyć serca jego najbliższych.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna znajdzie się pod opieką anioła inspiracji. Doda on motywacji, kreatywności i pomoże odnaleźć ukryte talenty. Panna powinna zwracać się do niego za każdym razem, gdy brakuje jej pomysłów i sił do działania. Tylko współpraca z tym podniebnym opiekunem przyniesie jej sukces.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga powinna dobrze zapamiętać, by świętować Dzień Anioła Stróża. Jej podniebny patron okazał jej ostatnio sporo wsparcia i ochronił przed złem. Warto docenić jego pomoc i skierować ku niemu choć kilka myśli pełnych wdzięczności. Dzięki temu dalej będzie można korzystać z jego doskonałej opieki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion będzie zmuszony udać się w dość ryzykowną podróż. Niezależnie od tego, czy czeka go długa, czy dość krótka droga, powinien zawierzyć ją aniołowi podróżników, Sarielowi. Grozi mu bowiem pewne niebezpieczeństwo i tylko anielska ingerencja pomoże mu uniknąć problemów.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec powinien się zająć najpilniejszymi problemami rodzinnymi. Czas rozpocząć pewne zmiany i wprowadzić nowy rygor. Powagę i determinację Strzelca może wspomóc anioł rodziny i rodziców, Muriel. Wskaże on słowa i czyny, które najlepiej zaprowadzą porządek w domu.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec otrzyma wieści, które obudzą w nim potrzebę walki z niesprawiedliwością. Aby oczyścić czyjeś dobre imię, może być konieczna pomoc anioła sprawiedliwości i równowagi, Uriela. Dodatkowo wesprze on sferę finansową, aby łatwiej wywalczyć słuszny cel i móc dalej budować lepszy świat.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik znajdzie się nagle na językach wielu osób. Przyjdzie mu zmierzyć się z konsekwencjami własnego gadulstwa i bezmyślności. Dobrą radą wesprze go tylko anioł mądrości, Malahidael. Pomoże odnaleźć właściwe słowa, podjąć słuszną decyzję, a być może także zakończyć pewne znajomości.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby mogą mieć w tym tygodniu pecha w miłości i kontaktach z partnerem. Trudno będzie im znaleźć odpowiednie słowa, by się wytłumaczyć. Ryby powinny skierować się do anioła miłości, Haniela, w poszukiwaniu dobrych wzorców i zachowań. Inaczej nieustannie będą się kłócić i balansować na krawędzi.

Sprawdź też: