Ludowe wierzenia są pełne magii, z której garściami czerpali nasi przodkowie. Skuteczne zaklęcia pomagały ludziom w codziennym życiu i dlatego też przetrwały do dziś. Starzy Górale i Góralki nadal stosują sprawdzone i przekazywane z pokolenia na pokolenie metody na odwrócenie uroku. Jest ich wiele, bo i życie pisze różne scenariusze. Inaczej będziemy postępować, jeśli urok rzuciła na nas ciężarna kobieta, a inaczej jeśli starzec. Jednak jedna z nich jest nadzwyczaj skuteczna, ponieważ łączy ze sobą dwie wielkie moce. I co najważniejsze, można ją stosować niezależnie od tego, kto rzucił na nas urok. Poznaj góralski sposób na złe oko i korzystaj z niego zawsze wtedy, gdy potrzebujesz.

To cię zainteresuje: 

Góralski sposób na złe oko: po czym poznasz, że ktoś rzucił na ciebie urok?

Niestety, nie wszyscy ludzie mają dobre intencje. Niektórzy zazdroszczą nam szczęścia, zdrowia lub pieniędzy.  W niektórych przypadkach możemy zostać dotknięte złym okiem zupełnie przypadkowo i nieświadomie. Rozdrażniony i targany złymi emocjami sąsiad lub koleżanka, która pozazdrości nam nowej bluzki, może rzucić w nas złą energią. W takiej sytuacji możemy paść ofiarą złego oka. Jest to stan niebezpieczny dla nas i w takiej sytuacji należy odczynić urok. 

Po tym poznasz, że ktoś rzucił na ciebie urok:

  • masz pecha,
  • wszystko w domu się psuje,
  • pojawiają się kłótnie między domownikami,
  • pieniądze uciekają,
  • zamiast pulchnej drożdżówki wychodzi zakalec,
  • możesz śnić koszmary.

To cię może zainspirować: 

Góralski sposób na złe oko: zaklęcie

Jeśli chcesz pozbyć się rzuconego na ciebie uroku, musisz wymówić zaklęcie. Nie jest to zwykła magia, ale taka o podwójnej mocy. Zgodnie z góralską praktyką najskuteczniejszym sposobem na odczynienie złego oka jest wypowiedzenie modlitwy„Ojcze Nasz”. Jest jednak 1 warunek: aby modlitewne zaklęcie miało swoją wysoką skuteczność, trzeba pacierz odmówić wspak. I to z pamięci. Wysiłek się popłaci, bo działanie tego praktykowanego od wieków zaklęcia  jest natychmiastowe. 

 

Zobacz także:

Źródło: Etnozagroda.pl