Niemal każdy z nas ma swoje sposoby na to, żeby dopomóc szczęściu i odegnać złe moce. Jedni radzą sobie z życiowymi problemami bez pomocy magii. Inni wolą jednak dmuchać na zimne. Coraz popularniejsza jest czerwona bransoletka, po którą chętnie sięgają nawet znane osoby. Okazuje się, że może ona przynieść nam szczęście i ochronić nas przed wampirami energetycznymi oraz złym okiem. Zobaczcie, jak to działa. 

Czerwona bransoletka na sznurku na szczęście

Czerwona bransoletka jest traktowana jako talizman szczęścia. Ma ona bowiem sprzyjać osobie, która ją nosi. Owa ozdoba może ją nie tylko uszczęśliwić, ale też ochronić przed złymi mocami.

Zobacz także: 

Czerwona bransoletka pełni wiele funkcji. Przede wszystkim jednak jest w stanie ochronić nas przed największym złem tego świata i osobami, które nie są nam przychylne. Stanowi też obronę przed czarną magią. 

Czerwona bransoletka ochroni cię przed wampirami energetycznymi i złym okiem

Wszystkie magiczne właściwości czerwonej bransoletki: 

  • chroni przed złymi urokami i klątwami,
  • zapobiega wpływom wampirów energetycznych,
  • chroni przed spojrzeniem złego oka,
  • sprzyja energii miłosnej, 
  • potęguje radość, 
  • pozytywnie wpływa na naszą aurę. 

Właśnie dlatego mamy często wiążą czerwoną nitkę na wózkach dzieci, żeby chronić je przed złymi urokami. Ludzie coraz chętniej też decydują się nosić ją cały czas przy sobie. 

Jak wiązać czerwoną bransoletkę? 

Trudno się dziwić, że w sklepach z biżuterią możemy coraz częściej kupić tego typu bransoletkę. Nie musimy jednak od razu wydawać kroci na taką biżuterię. Okazuje się, że może to być dowolna nitka wykonana z wełny. Najważniejszy jest jednak sposób jej wiązania.

Zobacz także:

Bransoletka powinna znajdować się na ręce przeciwstawnej do dominującej. Dlatego osoby praworęczne noszą ją na lewym nadgarstku, a leworęczne odwrotnie.

Nitka powinna być zawiązana przez osobę, która życzy nam dobre. Musi to zrobić zgodnie z rytuałem kabały. Na nici należy zawiązać 7 supełków symbolizujących duchową stronę człowieka. Gdy już nitka znajdzie się na naszej ręce, należy odciąć jej nadmiar nożyczkami. Resztki chowany do portfela - zapewnią nam bowiem dobrobyt. 

Zobacz także: