W każdej rodzinie zdarzają się spory i problemy. Kiedy jest to niezmienny stan, męczy nas każdy kontakt z bliskimi, a myśl nich stresuje. Jeśli tradycyjne metody na pojednanie i rozmowy zawiodą, spróbuj czegoś mniej konwencjonalnego. Wykonaj cygański sposób na koniec zatargów w rodzinie. Do odprawienia tego rytuału wystarczą te 3 składniki i 5 minut. Skorzystaj z wiedzy Cyganki.

Jak przygotować cygański sposób na koniec zatargów w rodzinie?

Jak pogodzić rodzinę? Rody cygańskie liczą wielu członków o ognistych charakterach, jednak zawsze trzymają się razem. Starsze Cyganki wiedzą, jak zakończyć spory i kłótnie między bliskimi. Nie pozwalają, by negatywne emocje oddalały krewnych. Cygański sposób na koniec zatargów w rodzinie zakłada pojednanie, stłumienie wrogości, zazdrości i konfliktów. Usuwa zawiść i pomaga przywrócić harmonię. Łączy krewnych na wielu poziomach, oddalając waśnie i żale. Aby przygotować cygański sposób na pojednanie, potrzebujesz:

  • jasnej świecy
  • słoika miodu
  • 4 kamienie

Kamienie powinny być czyste, a najlepiej wyparzone. Najlepiej sprawdzą się takie o płaskim kształcie i wielkości połowy twojej dłoni. 

Zobacz też:

Jak wykonać cygański sposób na koniec zatargów w rodzinie?

Szczęśliwa i zgodna rodzina to jeden z największych skarbów w życiu. Jeśli chcesz pogodzić zwaśnione strony i pomóc im w pojednaniu, wykonaj cygański sposób na zgodę w rodzinie. Na odprawienie rytuału wybierz spokojny wieczór po pełni księżyca. Zbierz wymagane przedmioty i rozpocznij działania:

  1. Ustaw kamienie na 4 stronach świata i postaw w środku świecę.
  2. Zapal świecę i zamknij oczy.
  3. Wyobraź sobie sytuację, w której wszyscy twoi krewni są razem, szczęśliwi i pojednani. Oczyma wyobraźni zobacz ich połączone ręce. Otwórz oczy.
  4. Ogrzej ręce nad świecą i przenieś je na słoik miodu.
  5. Napełnij miód pragnieniem pojednania, zgody i ciepła.
  6. Wypowiedź intencję, np. Tą świecą ogrzewam rodzinne więzy, tymi kamieniami spajam nasze dusze, tym miodem osładzam nasze uczucia.
  7. Pozwól świecy wypalić się do końca lub zgaś ją przed pójściem spać.

Aby zadziałał cygański sposób na pojednanie rodziny, zbierz zwaśnione osoby na spotkaniu w domu i dodaj do ich napojów (herbaty, kawy) miód napełniony dobrą energią. Miód musi znaleźć się w szklance każdego obecnego bliskiego. Po jego wypiciu zadziała energia pojednania i wspólnoty. Trzymaj w domu kamienie, które są symbolem waszego spojenia krewnych jako amulety. Cygański rytuał na zgodę w rodzinie możesz wykorzystywać w każdej trudnej sytuacji, ale nie wolno go nadużywać. Zadziała niezależnie od tego, czy chcesz pogodzić bliższych, czy dalszych krewnych.

Sprawdź także:

Zobacz także: