Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili ostatnio, że są parą. Ta informacja zdominowała portale internetowe i media społecznościowe. Fani obojga podzielili się bowiem na dwie grupy. Jedni kibicują zakochanym i twierdzą, że zasługują oni na szczęście. Inni nie mają dobrego zdania na temat tej relacji - Cichopek i Kurzajewski posiadają bowiem dzieci z innymi partnerami. A co na temat tego związku sądzą gwiazdy? Okazuje się, że te dwa znaki zodiaku mają przed sobą świetlaną przyszłość. 

Katarzyna Cichopek - znak zodiaku

Zanim przejdziemy do tego, czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do siebie pasują, warto zastanowić się, jakie cechy charakteru ma każde z nich. Są bowiem urodzeni pod dwoma zupełnie różnymi gwiazdami.

Zobacz także: 

Kasia Cichopek to zodiakalna Waga. Trudno jej podejmować decyzje - zwłaszcza kluczowe dla jej życia. Osoby o tym znaku zodiaku uwielbiają kochać i kiedy są obdarzane miłością. Marzą o stabilnym związku, ale cały czas poszukują porywów serca - dlatego też trudno im zbudować trwałą relację.

Waga to prawdziwa flirciara. Doskonale wie, co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie przeciwną płeć. W partnerze docenia przede wszystkim jego inteligencję. Uwielbia prowadzić długie rozmowy z ukochaną osobą i często idealizuje swoją drugą połówkę. Przez to zdarza się, że po jakimś czasie może się nią rozczarować. 

Maciej Kurzajewski - znak zodiaku 

Maciej Kurzajewski to zodiakalny Wodnik. Osoby o tym znaku zodiaku potrafią wiele poświęcić dla miłości. Są opiekuńcze w stosunku do swojego partnera, ale bywają też zaborcze. Oczekują bowiem, że ukochana osoba będzie poświęcać im całą swoją uwagę. 

Wodnik uwielbia, kiedy partner go podziwia i podziela jego pasje. Jest szczególnie łasy na komplementy drugiej połówki. Nie mógłby być z kimś nudnym. Od związku oczekuje przygód i chciałby, żeby jego partner był osobą charyzmatyczną. Gdy w relacji pojawia się rutyna, może uciec, gdzie pieprz rośnie. 

Zobacz także:

Zobacz także: 

Cichopek i Kurzajewski są parą. Co o ich relacji mówią ich znaki zodiaku?

I choć wydawać się może, że oba te znaki zodiaku mają raczej pozytywne usposobienie, niekoniecznie muszą dobrze ze sobą funkcjonować. Co na ten temat sądzą gwiazdy?

Okazuje się, że Waga i Wodnik to para idealna. Dlatego świetnie się uzupełniają zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Oba te znaki zodiaku doceniają bowiem pasje partnera - zwłaszcza wtedy, gdy są one podobne do ich zainteresowań. 

Waga i Wodnik to jedne z najlepiej dopasowanych do siebie znaków zodiaku. Mogą przetrwać ze sobą długie lata - pod warunkiem, że przynajmniej jedno z nich będzie śmiało wypowiadać swoje oczekiwania. Oba te znaki zodiaku są też bowiem bardzo skryte i mogą mieć problem z wyrażaniem uczuć. 

A co wy sądzicie? Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą ładną parę? 

Zobacz także: