Na nasze życie ma wpływ nie tylko układ gwiazd w chwili narodzin. Jednym z głównych czynników, który determinuje naszą przyszłość, jest miesiąc, w którym się urodziliśmy. Pozycja Słońca względem Ziemi ma niebagatelne znaczenie i nie możemy o tym zapominać, gdy opisujemy cechy charakteru poszczególnych znaków zodiaku. Dowiedz się całej prawdy o osobach urodzonych w kwietniu.

Zobacz także: 

Dowiedz się wszystkiego o osobach urodzonych w kwietniu

W kwietniu urodziły się osoby spod znaku Barana i Byka. Poznaj ich mroczne tajemnice.

Baran

Baran nie traktuje ludzi z należytym szacunkiem. Gdy coś się wydarzy nie po jego myśli, potrafi być złośliwy i celowo wprowadzać w błąd. Wychodzi z założenia, że inni ludzie są od niego głupsi i dlatego nie musi  brać pod uwagę ich uczuć ani opinii, bo... sami są sobie winni. Całe życie zodiakalnego Barana kręci się wokół jego potrzeb i problemów. Jest zaślepiony swoimi emocjami i kompletnie nie widzi, że jego bliscy potrzebują wsparcia. Jednak, jeśli kogoś pokocha, dla miłości jest w stanie zrobić wszystko. Minie wiele lat, zanim dojrzeje do założenia rodziny, jednak gdy się na to zdecyduje, będzie wierny ukochanej osobie. Baran ma świetne podejście do dzieci.

Przeczytaj także:

Byk

Byk uwielbia wygodę, ale także otaczać się pięknymi i drogimi przedmiotami. Uważa, że wizerunek jest najważniejszy i wyda ostatnie pieniądze na modne ubrania, kosmetyki, czy elektroniczne gadżety. To niestety sprawia, że cały czas ma długi, jednak chęć zaimponowania innym zawsze wygrywa. Zodiakalny Byk uważa, że życie jest jedno, a kłopotami będzie się martwił później. Niestety, często ponosi tego konsekwencje. Niefrasobliwie podchodzi do pieniędzy i często zapomina oddać pożyczone sumy, czym zraża do siebie wiele osób. W związkach oczekuje, że będzie podziwiany, uwielbiany i obsługiwany. Zapomina o złożonych obietnicach, a gdy mu o nich przypomnisz, wścieka się i robi awanturę. Chociaż kocha szczerze i jest wierny, to niewiele dokłada do związku. Byk nie widzi w sobie wad, a za wszystkie niepowodzenia wini bliskie mu osoby.