Andrzejki to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości, a przede wszystkim w życiu uczuciowym. Już nasze babcie wróżyły sobie wówczas w różny sposób. Wróżby andrzejkowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Oczywiście są też nowoczesne wróżby andrzejkowe, ale jednak największą popularnością cieszą się te babcine. Warto zatem wziąć pod uwagę to, przed czym ostrzegła nas babcia z Lubelszczyzny. Okazuje się, że jeśli zrobisz to w andrzejki, nie znajdziesz miłości. 

Jeśli zrobisz to w andrzejki, nie znajdziesz miłości

Babcine przesądy warto brać pod uwagę, aby dmuchać na zimne w życiu. Jakiś czas temu pisałyśmy, że ten znak na ulicy zapewni ci szczęście w życiu miłosnym. W andrzejki z kolei możemy ściągnąć na nasze uczucia pecha. Wszystko zależy od jednej rzeczy.

Zobacz także: 

Okazuje się, że zjedzenie jabłka w andrzejki ściąga nieszczęście na nasze życie miłosne. Babcia z Lubelszczyzny zdradziła nam jednak, że nie w każdym przypadku. Wszystko zależy od konkretnego szczegółu. Co to takiego? 

Babcia z Lubelszczyzny ostrzega: uważaj na jabłka w andrzejki

Wróżba z jabłka jest jedną z najpopularniejszych wróżb andrzejkowych. Może nam wskazać pierwszą literę osoby, która zagości w naszym sercu, o ile nie popełnimy pewnych błędów. A jeden z nich jest wyjątkowo destrukcyjny dla miłości.

Okazuje się, że pod żadnym pozorem nie wolno zjeść jabłka w skórce w andrzejki. Wtedy przecinamy swoją szansę na miłość. Zjedzenie skórki od jabłka sprawia, że w najbliższych miesiącach nasze życie uczuciowe nie będzie należało do udanych - niezależnie od tego, czy już jesteśmy w związku, czy może wciąż czekamy na swoją drugą połówkę.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Jeżeli zatem 29 listopada będziecie mieli ochotę na jabłko, koniecznie zdecydujcie się na obranie owocu. Wtedy możecie zjeść je ze smakiem i to bez żadnych magicznych konsekwencji.