Babcine przesądy są niezastąpione, jeśli chodzi o to, jak przyciągnąć szczęście do swojego życia. Okazuje się, że na Kaszubach szczególnie popularna jest jedna roślina. To właśnie ona jest w stanie zapewnić nam życiowe dobroci jak bogactwo i uczucie. Ta roślina przyciąga miłość i pieniądze, ale jest 1 warunek, który musimy najpierw spełnić, aby cieszyć się pomyślnością losu.

Ta roślina przyciąga miłość i pieniądze

Istnieją różne rośliny, które mają magiczne właściwości. Jakiś czas temu pisałyśmy, że ten kwiat przynosi miłość i pieniądze. Również gipsówka jest w stanie zapewnić nam pomyślność losu. Babcia z Kaszub zapewniła nas jednak, że nic nie równa się mocy tej rośliny.

Kaszubskie przesądy głoszą, że szczególnie cenny pod tym względem jest mirt. Ta nietypowa roślina przyciąga do nas wszystko, co najlepsze. Przede wszystkim miłość - dlatego jest częstym wyborem w wiązankach ślubnych. Może jednak też przyciągnąć do nas pieniądze. Wystarczy, że zrobimy 1 rzecz. Sami zobaczcie, o co chodzi. 

Zobacz także: 

Mirt - znaczenie i symbolika

Babcia z Kaszub zdradziła nam, że mirt zadziała dopiero wtedy, gdy umieścimy jego gałązkę w odpowiednim miejscu. W jakim? To zależy od tego, jakie dary chcemy przyciągnąć do swojego życia.

Jeżeli zależy wam na wielkiej miłości i szczerym uczuciu, włóżcie gałązkę mirtu pod poduszkę. Co wieczór wyobrażajcie sobie siebie w ramionach osoby, która skradła wasze serce. Wówczas mirt sprawi, że te marzenia staną się rzeczywistością.

Jeśli z kolei zamierzacie przyciągnąć do siebie pieniądze, gałązka mirtu powinna znaleźć się w waszym portfelu. Wówczas sprawi, że gotówka na waszym koncie zacznie się podwajać i jednocześnie zabezpieczy was przed jej wydawaniem. 

Zobacz także:

Zobacz także: