Bliźnięta mogą liczyć na szybsze bicie serca, Panna na docenienie jej zaangażowania, a Ryby dostrzegą zupełnie nowe możliwości. Horoskop anielski na luty 2023 roku jest pełen darów. Każdy znak zodiaku ma bowiem swojego anioła stróżą, który czuwa nad nim w tym miesiącu. Tylko od nas zależy, czy dostrzeżemy anielskie znaki i otworzymy mu drogę, tym samym pozwalając sobie pomóc. Zobacz, co czeka cię w lutym. 

Baran (21.03-19.04)

Baran w lutym będzie miał ogromne pokłady energii. Powinien ją wykorzystać do osiągnięcia celów, które już dawno sobie postawił. Anioły sprzyjają mu zarówno na polu zawodowym, jak i uczuciowym. Czas odważnie iść po swoje i przestać wierzyć w przypadki. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk w lutym powinien postawić na metodę małych kroczków. W ten sposób jest w stanie osiągnąć wszystko, czego zapragnie. Gwiazdy sprzyjają mu w realizacji celów. Powinien jednak też pamiętać, żeby zadbać o zdrowie i kondycję oraz relacje z najbliższymi.

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta teraz powinny przemyśleć, czego najbardziej pragną. Warto przeanalizować przede wszystkim życie uczuciowe. Bliźnięta w związku czekają porywy serca i ważne deklaracje. Single mają natomiast szansę na poznanie kogoś wyjątkowego. 

Rak (21.06-22.07)

Rak powinien zacząć zauważać, że nie jest ze wszystkim sam. Warto dać sobie pomóc - zwłaszcza jeśli ktoś życzliwy wyciąga do niego pomocną dłoń. W pojedynkę nie jest bowiem w stanie osiągnąć tak wiele, jak przy wsparciu kogoś doświadczonego. 

Lew (23.07-22.08)

Lew w lutym przeanalizuje swoje życie. Będzie chciał odzyskać nad nim kontrolę i upora się ze wszystkim, co do tej pory mu ciążyło. Nie ma sensu dłużej zastanawiać się nad tym, co może się wydarzyć. Anioły sprzyjają jego odwadze i na pewno ją wynagrodzą. 

Panna (23.08-22.09)

Panna nie powinna dłużej ukrywać się przed światem. Czas odważnie stawić mu czoła i pokazać, jak wiele jest warta. Anioły sprzyjają jej w realizacji planów i zamierzają ją wynagrodzić. Na horyzoncie czai się pokaźna sumka, która niedługo trafi na konto Panny.

Waga (23.09-22.10)

Waga powinna w tym miesiącu postawić na szczerość. Tylko ujawniając swoje sekrety bliskim, będzie w stanie oczyścić serce i umysł. To pozwoli jej ruszyć naprzód i skupić się na realizacji kolejnych planów. Czas odciąć to, co było i w końcu odetchnąć z ulgą. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion w tym miesiącu będzie samotnikiem. To czas, żeby poważnie zastanowić się nad swoim życiem, przeanalizować dotychczasowe postępowanie i podjąć odpowiednie decyzje. Czasami trzeba zrobić rachunek sumienia, żeby iść dalej. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec powinien rozwijać się w tym, co już udało mu się osiągnąć. Realizując kolejne plany, jest w stanie zyskać naprawdę wiele. Gwiazdy sprzyjają jego odwadze i uporowi. W lutym Strzelec śmiało może podjąć ryzyko, którego do tej pory się obawiał.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec znany jest ze swojej emocjonalności, ale tym razem powinien twardo stąpać po ziemi. Jeżeli wykaże się cierpliwością, wszystkie starania mu się opłacą. Powinien też brać pod uwagę zdanie bliskich, którzy pomogą mu pokonać każdy kryzys.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik w lutym nie będzie miał zbyt wiele energii, ale to dobry moment, żeby trochę oderwać umysł od pracy i udać się na urlop. Dzięki temu zregeneruje siły i wróci pełen zapału do działania. Wówczas powinien skupić się na tym, co przynosi mu zyski.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby na początku miesiąca mogą mieć trudności, żeby odnaleźć się w rzeczywistości, ale szybko przekonają się, że znajdują się w dobrym momencie swojego życia. To idealna okazja, żeby ustalić priorytety i sięgnąć po zasłużoną nagrodę. 

Zobacz także: