Aniołowie sprzyjają w tym tygodniu wszystkim znakom zodiaku. Dlatego też horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 roku jest pozytywny, choć niektórych z nas czekają drobne potknięcia. Kto będzie musiał dać z siebie więcej w najbliższych dniach? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co cię czeka. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Baran

Baran może liczyć w tym tygodniu na przychylność aniołów. Od poniedziałku będzie rozpierała go energia, którą spożytkuje zarówno w pracy, jak i w domu. Również w jego życiu uczuciowym nastanie sielanka. Ukochana osoba będzie zdobywała Barana na nowo, a single mogą liczyć na ciekawe znajomości. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Byk

Byk może być nieco nerwowy, ale aniołowie sprawią, że będzie umiał wyjść z każdej sytuacji obronną ręką. Dzięki nim też zda sobie sprawę z tego, co jest dla niego najważniejsze i postanowi spędzić jak najwięcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. To właśnie oni sprawią, że każdy dzień Byka będzie o wiele łatwiejszy. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały przyjemny tydzień, jeżeli tylko nie dadzą się wyprowadzić z równowagi. Przekonają się, że cierpliwość popłaca, a aniołowie pomogą im trzymać nerwy na wodzy. To sprawi, że Bliźnięta nie tylko nie będą zdenerwowane, ale też nie narażą się nikomu w swoim otoczeniu. Z pewnością to teraz najbardziej im się opłaci. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Rak

Rak na początku tygodnia będzie dość leniwy, przez co od środy będzie musiał dać z siebie wszystko, żeby nadrobić zaległości. Aniołowie sprzyjają mu jednak pod tym względem, dzięki czemu ze wszystkimi obowiązkami uporają się błyskawicznie, tym samym nie robiąc sobie kolejnych zaległości na weekend. Wówczas najlepiej postawić na odpoczynek. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Lew

Lew czuje się niespokojny, ale nie chodzi o żadne problemy, tylko o chęć... zmiany otoczenia. Choć niedawno był w podróży, znów nie może usiedzieć na miejscu. Aniołowie sprzyjają jego wakacyjnym planom, ale musi zadbać nieco o budżet, bowiem ostatnie przygody i nadchodzące święta nie sprzyjają oszczędnościom. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Panna

Panna postanowi trochę odpuścić sprawy zawodowe i skupi się na najbliższych. Ktoś z rodziny może potrzebować teraz jej pomocy. Warto, żeby jej udzieliła, bo to nie tylko polepszy sytuację tej osoby, ale też poprawi humor Pannie. Również przyjaciele mogą liczyć na jej wsparcie. Aniołowie wynagrodzą jej ten altruizm. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Waga

Waga może teraz pozwolić sobie na bujanie w obłokach. Ostatnio miała dobrą passę pod względem uczuciowym, więc warto zadbać o drugą połówkę, żeby nie pogorszyć tej relacji. Nieco gorzej będzie w sferze finansowej. Inflacja i święta nie sprzyjają oszczędzaniu, więc Waga musi nieco zadbać o swój budżet. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Skorpion

Skorpion z zapałem rozpocznie nowy tydzień. Będzie pewny siebie i niezwykle przedsiębiorczy, dzięki czemu już na początku tygodnia uda mu się zrealizować wiele planów. W kolejnych dniach będzie mógł jedynie odpoczywać i odcinać kupony od sukcesu. Wówczas warto spędzić czas z bliskimi, których ostatnio zaniedbał. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Strzelec

Strzelec nie może zaliczyć początku tygodnia do udanych, ale aniołowie czuwają i nie zostawiają go samego. Tym samym szybko rozjaśnią mu pewne sprawy i okaże się, że nic nie jest takie, jakim się wydawało. Dzięki temu w drugiej połowie tygodnia Strzelec odetchnie i będzie mógł spędzić przyjemnie czas w gronie najbliższych. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Koziorożec

Koziorożec w tym tygodniu będzie miał ochotę wyżyć się artystycznie. Od poniedziałku będzie niezwykle kreatywny i z dnia na dzień pomysły będą mnożyć się w jego głowie. To dobry moment, żeby coś stworzyć i przy okazji rozwinąć swoje pasje. Aniołowie sprawili bowiem, że nie musi się aktualnie martwić sprawami zawodowymi. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Wodnik

Wodnik w tym tygodniu musi trochę popracować, jeśli nie chce narobić sobie zaległości. Gdy jednak na początku tygodnia się wykaże, zostanie doceniony przez pracodawcę i w drugiej połowie tygodnia będzie miał trochę lżej. Popołudnia i wieczory powinien spędzać na odpoczynku u boku ukochanej osoby. To najlepiej wpłynie na jego psychikę. 

Horoskop tygodniowy anielski na 28 listopada-4 grudnia 2022 - Ryby

Ryby w tym tygodniu znów będą żyły marzeniami. W pracy powinny jednak odkładać fantazjowanie na bok. Choć sprzyja ono kreatywności, Ryby muszą być czujne, bo ktoś może kopać pod nimi dołki. Po powrocie do domu mogą pozwolić sobie na relaks i błogie lenistwo. Aniołowie będą ochraniać Ryby przed nadgodzinami. 

Zobacz także: