Zarówno różnego rodzaju horoskopy, jak i anioły mogą nam dawać różne znaki, które są dla nas ostrzeżeniem, ale też stanowią podpowiedź, co zrobić, żeby polepszyć swoje życie. Tym razem nie jest inaczej. Horoskop chiński donosi bowiem, że 2023 to Rok Królika. To wyjątkowy czas, który jest wzbogacony przez konkretnego anioła stróża. Okazuje się, że właśnie w tym roku jest on w stanie zesłać nam niezwykłe dary, które przydadzą się przede wszystkim pewnej grupie ludzi. 

Angelologia: 2023 to Rok Królika. Ma wyjątkowego anioła stróża

Rok Królika to czas, w którym powinniśmy skupić się przede wszystkim na sobie. To dobry moment, żeby przeanalizować całe swoje życie i zadbać o siebie, podejmując kluczowe decyzje. To też jednak doskonały czas na zacieśnienie więzi, a także... znalezienie miłości i zadbanie o związki.

Zobacz także: 

Nic więc dziwnego, że aniołem, który czuwa nad nami w Roku Królika, jest... Habuhiah. Jest on nazywany także aniołem uzdrowienia. Potrafi ochronić nas przed chorobami, ale też zesłać na nas odnowienie duszy i uzdrowić nasze relacje. W dodatku jest... aniołem kobiet i dba o ich płodność. 

Anioł 2023 roku sprzyja szczególnie tym osobom

Właśnie dlatego ten anioł sprzyja szczególnie paniom, które w najbliższym czasie chcą zajść w ciążę. 2023 rok jest natomiast doskonałym momentem na ten odważny krok.

Gdy Królik łączy się z żywiołem wody, sprawia, że dzieci urodzone w najbliższych 12 miesiącach będą obdarzone wieloma zdolnościami i talentami. To osoby skazane na sukces. 

Jak zatem widzicie, Rok Królika oraz anioł Habuhiah wyjątkowo czuwają nad parami, które starają się o potomstwo oraz ich jeszcze nienarodzonymi dziećmi. Warto też pamiętać, że każdy z nas może czerpać z tego okresu wszystko, co najlepsze - stać się lepszą wersją siebie i zadbać o zdrowie psychiczne oraz fizyczne. 

Zobacz także:

Zobacz także: