Słyszałaś kiedyś, by ktoś porównał cię do czarownicy lub wiedźmy? To może być spory komplement. A może ich tematyka od zawsze niesamowicie cię fascynowała i nie wiesz, dlaczego? Możliwe, że zostałaś wybrana i jesteś urodzoną czarownicą. Naturalne talenty i odwieczna ciekawość wskazują też, że mogłaś być wiedźmą w minionych wcieleniach. To doskonała wiadomość, dzięki której lepiej poznasz swoją duszę i zrozumiesz świat. Osoby o duchu czarownicy są bardziej związane z naturą, kosmosem i ukrytymi zjawiskami, mają więcej energii i empatii. Sprawdź, czy posiadasz 5 znaków na to, że możesz być czarownicą i przekonaj się sama.

5 znaków na to, że masz w sobie magię i byłaś czarownicą

Pewne osoby posiadają cechy, które można uznawać za nieco dziwne, ale dopiero wszystkie razem świadczą o tym, że masz potencjał na zostanie czarownicą, a niemal na pewno byłaś nią we wcześniejszym wcieleniu. Taka przeszłość i jej doświadczenia ujawniają się jako głębokie połączenie z żywiołami, tajemnicza wiedza, którą teraz nazywamy "przeczuciem". Być może interesują cię niewyjaśnione zjawiska lub korzystasz z mocy ziemi do codziennych zajęć i robisz to nieświadomie. Oto 5 oznak wskazujących, że  poprzednim wcieleniu byłaś czarownicą i jesteś nią nadal:

  1. Intuicja — miewasz proroczne sny, masz przeczucia do ludzi i zdarzeń, które się sprawdzają; czasem po prostu coś wiesz, nawet jeśli nie potrafisz tego wyjaśnić. Korzystasz z tych podpowiedzi, zyskując na tym, zarówno w pracy, w domu, jak i w kontaktach międzyludzkich.
  2. Iskry — naładowanie energią, które objawia się jako "kopanie prądem" innych ludzi, często widać nawet iskierki, przenoszenie naładowania na sprzęty i osoby. 
  3. Znaki — dostrzegasz dziwne zjawiska, które umykają innym, słyszysz czasem krótkie niewyjaśnione dźwięki, rozbłyski na niebie; znajdujesz na co dzień monety, biżuterię, karty i kolorowe pióra. 
  4. Noc — odżywasz dopiero po zachodzie słońca. Uwielbiasz patrzeć w gwiazdy, obserwować Księżyc, spacerować po nocy. Dobrze widzisz po zmroku i nie boisz się ciemności.
  5. Natura — czujesz połączenie z przyrodą, najlepiej odpoczywasz na boso, w lesie, w górach. Kochasz zwierzęta i potrafisz się nimi opiekować. Zdarza się, że nawet dzikie zwierzęta podchodzą do ciebie bliżej.

Zobacz też:

Czarownice nowej ery

Fascynacja zjawiskami na niebie i ziemi staje się coraz popularniejsza. Astrologia, ezoteryka, horoskopy i magiczne rytuały pozwalają nam poszukać w życiu czegoś więcej niż tylko szara codzienność. Kręgi osób praktykujących białą magię i czerpiących z wiedzy przodków nazywa się czasem "wicca" lub "witch" (ang. czarownica/czarownik), ale nawiązują także do hippisów czy neopogaństwa. Kobiety łączą się także w kręgach mocy, wspierając swoje siostry w codziennym życiu, miłości i karierze. Czy to już czary? Dzisiaj każdy może bezpiecznie nazwać się czarownicą i korzystać z mocy przyrody. Bez względu na to, czy interesują cię tajemnicze zjawiska, czy tylko kochasz zioła, gwiazdy i pozytywną energię, posiadając znaki urodzonej czarownicy, warto cieszyć się nimi na co dzień. W końcu to one sprawiają, że jesteś jedyna w swoim rodzaju, a to już prawdziwa magia.

Sprawdź także: