Niektórzy ludzie stawiają pieniądz ponad dobro innych. Podążają po trupach do celu i zważają tylko na to, co mogą nabyć za gotówkę. To właśnie zdobycie jej jest ich nadrzędnym celem, a wynika to z gwiazdy, pod jaką się urodzili. Okazuje się bowiem, że istnieją 3 chciwe znaki zodiaku, dla których dobra materialne są w życiu najważniejsze.

3 chciwe znaki zodiaku. Pieniądze są dla nich ważniejsze niż ludzie

Ostatnio pisaliśmy o znakach zodiaku, które mają serce na dłoni i są w stanie oddać bliskim nawet ostatnią koszulę. Są też jednak tacy, którzy nie podzielą się nawet grosikiem. 

Zobacz także: 

Mowa o pazernych i chciwych znakach zodiaku. Charakter tych osób sprawia, że stawiają dobra materialne ponad swoich bliskich. 

3 najbardziej pazerne znaki zodiaku

Te znaki zodiaku tak kochają pieniądze, że są w stanie sprzedać własną duszę: 

Baran jest materialistą. Dla niego zawsze dobra materialne będą najważniejsze w życiu i nie będzie zwracał uwagi na uczucia innych, jeśli tylko może coś osiągnąć. Dąży po trupach do celu, na którego końcu zawsze czają się pieniądze. Tłumaczy to sobie tym, że tylko dzięki gotówce jest w stanie osiągnąć wszystko, czego zapragnie i spełnić marzenia swoich najbliższych, tylko niestety często o tych bliskich zapomina. 

Lew jest znakiem zodiaku, który został stworzony, aby być w świetle reflektorów. Kocha błyszczeć i otaczać się drogimi rzeczami. Jest w stanie osiągnąć sławę i bogactwo nawet kosztem innych ludzi. Często cierpią na tym jego bliscy. Oni wiedzą jednak, że ten typ tak ma i jeżeli naprawdę go kochają, są mu wierni. Lew potrafi im bowiem wszystko wynagrodzić drogimi niespodziankami i ogromnymi pokładami lojalności. 

Zobacz także:

Strzelec bywa pozerem. Lubi mieć wokół siebie piękne i drogie rzeczy, którymi będzie mógł pochwalić się całemu światu. Markowe ubrania, drogie samochody, zjawiskowa biżuteria i kosmetyki oraz perfumy z górnej półki - to wszystko jest jego znakiem rozpoznawczym. Oczywiście nie zapomina przy tym o najbliższych, ale muszą być to osoby, które dorównują mu poziomem społecznym. Z biedniejszymi nie będzie się przyjaźnił.

Zobacz także: