wizjaMED

wizjaMED

Medycyna estetyczna

Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 1, 91-341 Łódź, województwo Łódzkie

Zobacz telefonZobacz email

Medycyna estetyczna w wizjaMED to przede wszystkim zabiegi modelujące sylwetkę, wyszczuplające i odchudzające oraz laseroterapia z pełnym spectrum zabiegów laserowych.

Medycyna estetyczna w wizjaMED to sBTL VANQUISH ME TM -to najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki nowoczesnej technologii LAHF (Large Area High- Frequency Field)- Wieloobszarowe Pole Wysokiej Częstotliwości uzyskujemy nieinwazyjną, bezpieczną, bezpieczną, bezkontaktową redukcję tkanki tłuszczowej. Technologia LAHF zapewnia: selektywną redukcję tkanki tłuszczowej- oddziaływanie na tkanki o relatywnie niskim ukrwieniu; automatyczne, selektywne utrzymywanie temperatury- informacja zwrotna otrzymywana przy dostarczeniu energii do tkanki podskórnej; redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej na dużym obszarze- nie wpływając na otaczające tkanki; 

Dzięki najnowocześniejszej technologii pacjent uzyskuje duży obszar zabiegowy w krótkim czasie oraz brak okresu rekonwalescencji.

BTL EMBODY TM - High Intensity Focused Electro-Magnetic Technology (HIFEM) jest to pole elektromagnetyczne o bardzo dużym natężeniu. Szybkie zmiany pola E-M w tkance, powodują powstanie potencjału elektrycznego wewnątrz tkanki, który stymuluje motoryczne zakończenia nerwowe, natomiast nie oddziałuje na nerwy odpowiedzialne za ból (nocyceptory). Maksymalny skurcz spontaniczny (MVC) to maksymalny skurcz mięśni możliwy do osiągnięcia i utrzymania na drodze mechanizmów fizjologicznych. Skurcze supramaksymalne są to skurcze o natężeniu znacznie przewyższającym skurcze MVC. Osiągnięcie skurczy supramaksymalnych jest możliwe do osiągnięcia dzięki technologii HIFEM. Urządzenia w technologii HIFEM używają kombinacji różnych impulsów w celu zapewnienia najwyższej skuteczności klinicznej. 

FAZA 1: Średnie częstotliwości impulsów dają większy poziom napięcia mięśniowego poprawiając w ten sposób strukturę mięśni. Już częstotliwość ok. 20 Hz i więcej sprawia, że mięsień rozbudowuje się o włókna wolne, powoduje ćwiczenia mięśnia, poprawiając jego siłę. 

FAZA 2: Wysokie częstotliwości zwiększają masę i objętość mięśni.

FAZA 3: Niskie częstotliwości (1-10Hz) w powiązaniu z dłuższą szerokością impulsu dają efekt oczyszczania i relaksacji podczas każdorazowego skurczu mięśnia. Dzięki temu poprawia się cyrkulacja krwi w leczonym mięśniu i zachodzi usuwanie końcowych produktów metabolizmu (drenaż limfatyczny). Polepsza się zasilanie mięśni w tlen. 

BTL EMSELLATM wykorzystuje technologię HIFEM® do wywoływania głębokiej stymulacji poprawiającej funkcjonowanie mięśni dna miednicy oraz polepszenia kontroli nerwowo-mięśniowej. Skuteczność terapii opiera się na skupionej energii elektromagnetycznej, głęboko penetrującej i stymulującej cały obszar dna miednicy. 

Pojedyncza sesja BTL EMSELLATM przynosi tysiące supramaksymalnych skurczów mięśni dna miednicy, które są niezwykle ważne w rekonwalescencji mięśni pacjentów z problemem nietrzymania moczu. Jak pokazują badania skuteczność terapii to 95% zadowolonych pacjentów i 75% mniej zużytych wkładek. Zabieg odbywa się bez konieczności zdejmowania odzieży, procedura wykonywana jest w warunkach ambulatoryjnych i to wszystko nieinwazyjnie. 

FOTONA SPECTRO SP-Najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej

Dwa komplementarne lasery Dualis SP pozwalają wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych dostępnych w jednym systemie. Od delikatnego resurfacingu skóry do efektywnych zabiegów odmładzających.

Laser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Spectro SP jest idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji. W trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie sobie radzi w usuwaniu blizn trądzikowych. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania mikron po mikronie wszelkich zmian skórnych. Program wygładzania Spectro SP zapewnia głębokie kontrolowane efekty termalne w skórze podczas zabiegów estetycznych. Efektywne usuwanie owłosienia i zamykanie naczyń dla wszystkich rodzajów skóry

Laser Nd:YAG Fotony o długich impulsach charakteryzuje się homogeniczną penetracją i niską absorpcją przez chromofory tkanki. Te dwie zalety pozwalają laserowi Nd:YAG sięgać do głębszych struktur bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry. System Spectro SP jest doskonałym wyborem dla efektywnego usuwania owłosienia i zabiegów naczyniowych dla wszystkich rodzajów skóry.

FOTONA STARWALKER ® -w oparciu o rewolucyjną technologię ASP StarWalker® jako jedyny laser potrafi dostarczyć energię o wartości 10 J w jednym potężnym impulsie MaQX. Te unikalne właściwości StarWalker pozwalają na wywołanie silniejszego efektu energii fotoakustycznej w miejscu poddawanym zabiegowi, co z kolei zwiększa skuteczność i szybkość zabiegu. Co więcej, wysoka energia MaQX umożliwia zastosowanie większych plamek laserowych, co zwiększa jednorodność zabiegów nawet w przypadku głęboko położonych pigmentów skórnych, redukując ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Tryby MaQX StarWalker® to idealne rozwiązanie do skutecznego leczenia wielu różnych zmian barwnikowych występujących w naskórku i skórze właściwej dla wszystkich rodzajów skóry. Absorpcja w melaninie jest najwyższa przy długości 532 nm, a następnie zmniejsza się wraz ze wzrostem długości fali. Z drugiej strony głębokość penetracji jest najwyższa przy 1064 nm. Z tego względu długość 532 nm stosowana jest do usuwania przebarwień naskórkowych, takich jak piegi, natomiast długość 1064 nm nadaje się do usuwania przebarwień umiejscowionych głębiej w skórze właściwej. Długość fali KTP 532 nm skorelowana jest z jedną z wartości szczytowych absorpcji na oksyhemoglobinie, dzięki czemu tryb VERDE − KTP 532 nm jest idealny do powierzchniowych zabiegów naczyniowych, natomiast długość 1064 nm wykorzystywana jest w leczeniu większych i głębiej umiejscowionych naczyń. Technologia ultrakrótkich impulsów StarWalker® ASP firmy Fotona łączy 4 różne długości fali w zaawansowanym, wysoce skutecznym rozwiązaniu w zakresie usuwania tatuaży. 

 

Usługi

 • Wypełniacze - kwas hialuronowyOD 900 ZŁ Zobacz
 • Toksyna botulinowaOD 450 ZŁ Zobacz
 • Osocze bogatopłytkoweOD 600 ZŁ Zobacz
 • LipotransferOD 6000 ZŁ Zobacz
 • Nici Aptos - lifting twarzy bez skalpelaOD 200 ZŁ Zobacz
 • LaseroterapiaOD 500 ZŁ Zobacz
 • RumieńOD 150 ZŁ Zobacz
 • Zamykanie naczyńOD 150 ZŁ Zobacz
 • FotoodmładzanieOD 300 ZŁ Zobacz
 • Redukcja trądzikuOD 300 ZŁ Zobacz
 • Termolifting skóryOD 700 ZŁ Zobacz
 • Peeling laserowyOD 800 ZŁ Zobacz
 • Nieablacyjny lifting skóryOD 800 ZŁ Zobacz
 • ResurfacingOD 400 ZŁ Zobacz
 • Lifting powiekOD 700 ZŁ Zobacz
 • Redukcja blizn i rozstępówOD 400 ZŁ Zobacz
 • Redukcja przebarwieńOD 200 ZŁ Zobacz
 • Usuwanie tatuazy i makijazu permanentnegoOD 550 ZŁ Zobacz
 • MelasmaOD 300 ZŁ Zobacz
 • Fotel Emsella - leczenie nietrzymania moczuOD 250 ZŁ ZA ZABIEG W SERII
 • EM BODY - 20.000 brzuszków w 30 minut lub 20.000 przysiadów w 20 minutOD 500 ZŁ ZA ZABIEG W SERII
 • Vanquish - alternatywa do chirurgicznego odsysania tłuszczuOD 400 ZŁ ZA ZABIEG W SERII

Komentarze