Warsaw Dental Center

Warsaw Dental Center

Stomatologia

Topiel 11, Warszawa, województwo Mazowieckie

Zobacz telefon

Warsaw Dental Center to miejsce, gdzie w trosce o pacjenta, pasja łączy się z profesjonalizmem.

Naszą misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. W pięknych wnętrzach kliniki, zlokalizowanej w samym sercu miasta, wykwalifikowana kadra sprawia, że spotkanie ze stomatologiem staje się pozytywnym doświadczeniem. 

Dbamy o kameralną, miłą i dyskretną atmosferę, oferujemy indywidualne podejście i kompleksowe leczenie stomatologiczne. Z zaangażowaniem podchodzimy do pacjentów, stawiamy ich w centrum zainteresowania, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić im komfort, na który w pełni zasługują. Każda diagnoza poparta jest konsultacją kilku specjalistów, ponieważ wiemy, że razem możemy więcej. Znamy moc skutecznej komunikacji. Tworzymy zgrany zespół, którego celem jest niesienie fachowej i szybkiej pomocy. Tu każdy talent pracuje na wspólny sukces – lekarzy i pacjentów. Wszystkim pacjentom przedstawiamy indywidualny plan leczenia wraz z przewidywanymi kosztami, zapewniając dostęp do pełnego zakresu informacji już podczas pierwszej wizyty, a także pewność niezmienności wyceny planowanych zabiegów.

Jakość wykorzystywanych materiałów jest dla nas bardzo ważnym elementem, podobnie jak najnowsze metody leczenia. To dlatego zespół Warsaw Dental Center nieustannie się rozwija i doskonali swoje umiejętności. Bierzemy udział w wielu szkoleniach, kursach i istotnych wydarzeniach z branży stomatologicznej. Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami na światowym poziomie. Posiadamy rzesze zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi bliskim, dzięki czemu panuje tu rodzinna i przyjazna atmosfera zaufania. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Oferta Warsaw Dental Center obejmuje m.in. usługi z zakresu: ortodoncji, protetyki, chirurgii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii (leczenie przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej) i stomatologii estetycznej.

Usługi

  • Licowka dwukrzemian litu 2900 zł Zobacz
  • Wszczepienie implantu 3500 zł Zobacz
  • Wybialanie gabinetowe + nakladkowe 1600 zł Zobacz
  • Korona ceramiczna od 2000 zł Zobacz
  • Wypełnienie kompozytowe od 300 zł Zobacz
  • Leczenie kanałowe od 600 zł Zobacz
  • Pantomogram 100 zł Zobacz

Komentarze