REKLAMA

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA

Hotele SPA

Gola Dzierżoniowska 21, 58-217 Niemcza, województwo Dolnośląskie

Zobacz telefon Zobacz email

Uroczysko Siedmiu Stawów to renesansowy zamek, w którym znajduje się luksusowy hotel ze spa, położony jest wśród dolnośląskich pól i lasów. W takim krajobrazie odnajdziemy wspaniale odnowioną XVI-wieczną bryłę zamku, z nowoczesną, komfortową aranżacją wnętrz, na najwyższym poziomie.

XVI-wieczny zamek to mariaż unikalnej, na skalę europejską, renesansowej architektury i nowoczesnych wnętrz, urządzonych z wielkim smakiem. Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel posiada rozbudowaną ofertę wypoczynku dla wymagających gości. We wnętrzach zamku znajduje się pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane m.in. gabinety zabiegowe, sauny, studio masażu ale również przestrzeń VIP oraz wypoczynkową z tarasem widokowym i wellness barem. Wyjątkowy jest także nowoczesny przeszklony basen, z widokiem na zieloną okolicę.

SPA by L’Occitane to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku. Słowem - prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Poczynając od receptury, poprzez dobór najlepszych składników, po zapach i konsystencję – organiczne kosmetyki L’Occitane są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności.

Okolica Uroczyska Siedmiu Stawów słynie z wyjątkowych krajobrazów, które pozwalają na błogi relaks na łonie natury. Wzrok przykuwa wyjątkowy pejzaż: lasów i rozległych pól, wśród których ukryte jest Uroczysko Siedmiu Stawów. Usytuowanie obiektu jest unikalne, bowiem położony jest on na terenie objętym ochroną przyrody (program Natura 2000), którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków zwierząt. Za szczególnie cenne uznano tutaj: bogatą szatę roślinną, faunę motyli oraz zespół ptaków leśnych. Uroczysko rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku.

Zdrowa kuchnia, bazuje tu na lokalnych, wysokiej jakości produktach naturalnych oraz własnych, ekologicznych uprawach. Menu inspirowane jest głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej, znajdzie się tu również ciekawa oferta dla wegetarian i wegan. Autorska karta dań pobudza kubki smakowe i zachęca do degustacji dzieł sztuki kulinarnej. Kto raz tu trafi – wraca systematycznie w to miejsce, w którym natura, architektura i artyzm tworzą unikalne warunki do wypoczynku.

Różnorodne pakiety pobytowe dają możliwość pełnej regeneracji sił fizycznych ale również odpoczynku mentalnego oraz beztroskiego relaksu w cieniu renesansowego zamku z wyjątkową historią.

Usługi

  • Masaż Sleep and Reset 350 zł Zobacz
  • Masaż Harmonia Werbeny 240 zł Zobacz
  • Relaksujący Masaż Aromakologiczny 240 zł Zobacz
  • Masaż Głęboko Relaksujący 240 zł Zobacz
  • Odżywczy Masaż Shea 320 zł Zobacz
  • Shea Masaż twarzy i ciała 320 zł Zobacz
  • Zabieg na twarz Boska Harmonia Wiecznego Piękna 600 zł Zobacz
  • Zabieg na twarz Boski Sekret Wiecznej Młodości Immortelle 420 zł Zobacz
  • Zabieg na twarz Odżywczy Komfort Masła Shea 270 zł Zobacz
  • Zabieg na twarz Sekret Młodości Immortelle 290 zł Zobacz

Komentarze