Piotrowscy & Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa

Piotrowscy & Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa

Stomatologia

Plebańska 3/5, 44-100 protetyka, województwo Śląskie

Zobacz telefon Zobacz email

Klinika Piotrowscy i Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa to supernowoczesna, ekskluzywna klinika stomatologii estetycznej i implantologii, oferująca najwyższej jakości usługi i leczenie prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów. Klinika jest doskonale wyposażona i dysponuje własną najnowocześniejszą pracownią rentgenowską oraz protetyczną.

Klinika Piotrowscy & Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa – stomatologia estetyczna i implantologia na światowym poziomie

Klinika Piotrowscy & Bejnarowicz jest jedną z najnowocześniejszych klinik stomatologii estetycznej i implantologii w Polsce. Filozofią założycieli było stworzenie miejsca, w którym wszyscy, nawet najbardziej wymagający pacjenci będą mogli doświadczyć stomatologii na najwyższym światowym poziomie. Samopoczucie, zdrowie oraz komfort każdego pacjenta stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu. Fundamentalną zasadą obowiązująca w klinice jest stały rozwój, dlatego wykwalifikowana kadra lekarzy i specjalistów aktywnie uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych kursach oraz sympozjach, gdzie pozyskuje wiedzę i umiejętności z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań i technik w stomatologii. Przy wykonywaniu prac stomatologicznych w klinice wykorzystywane są najlepsze z dostępnych materiałów, co pozwala na zapewnienie pacjentom gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Spełniając najwyższe oczekiwania związane z leczeniem implantologicznym klinika ściśle współpracuje z firmą Nobel Biocare, która od ponad 60 lat jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych uzupełnień stomatologicznych wspartych na implantach.

Klinika Piotrowscy & Bejnarowicz  Stomatologia Mikroskopowa - wybitna precyzja i ultrawysoka jakość w kompleksowej obsłudze dla zdrowego uśmiechu

Klinika Piotrowscy & Bejnarowicz kładzie szczególny nacisk na ultrawysoką jakość i wybitną precyzję. Do większości zabiegów w klinice wykorzystywany jest specjalistyczny mikroskop stomatologiczny. Ma to olbrzymie znaczenie, ponieważ tylko praca przy stałym powiększeniu umożliwia uzyskanie najwyższej jakości niezbędnej zarówno przy skomplikowanym leczeniu estetycznym, jak również przy pojedynczym wypełnieniu. Zastosowanie mikroskopu pozwala na bardzo dokładne i szczelne dopasowanie plomby, korony, mostu, jak również estetycznej licówki. Dzięki temu pacjenci kliniki mogą cieszyć się zdrowym uśmiechem przez lata.

Klinika Piotrowscy & Bejnarowicz zajmuje się uśmiechem kompleksowo - od wypełnień, przez leczenie kanałowe, ortodoncję po implanty. Klinika oferuje między innymi jedną z najnowocześniejszych metod odbudowy uśmiechu - nowy uśmiech w jeden dzień, czyli all on 4. Zabieg ten polega na wszczepieniu czterech implantów, na których w tym samym dniu osadzany jest most stały, czyli taki, którego nie wyjmuje się z ust. Ta metoda jest przełomem dla pacjentów chcących znowu cieszyć się komfortem życia i ulubionymi potrawami bez konieczności użytkowania wyjmowanych protez ruchomych.

Klinika Piotrowscy & Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa – kompleksowa obsługa, sztab specjalistów, własna pracownia protetyczna i rentgenowska – wszystko w jednym miejscu

W celu zapewnienia najwyższego komfortu i w trosce o czas pacjentów klinika dysponuje własną w pełni cyfrową, nowoczesną pracownią rentgenowską pozwalającą na wykonywanie zdjęć przylegających, pantomograficznych, cefalometrycznych oraz tomografii komputerowej żuchwy i szczęki. Na miejscu znajduje się także nowoczesna pracownia protetyczna. Dzięki synchronizacji i dostępności tych wszystkich opcji w jednym miejscu, każdy pacjent jest kompleksowo obsługiwany przez sztab specjalistów. Co więcej, własna pracownia protetyczna pozwala uzyskać doskonały efekt poprzez pełną współpracę oraz niezawodną komunikację pomiędzy lekarzem, a technikiem. Laboratorium kliniki wykorzystuje w pełni cyfrowe możliwości, jakie zapewnia skaner laboratoryjny. Dzięki temu projektowanie uśmiechu jest niezwykle precyzyjne. W klinice wdrożone zostały procedury, poprzez które specjaliści na miejscu są w stanie zaplanować całe postępowanie kliniczne. W jednym miejscu pacjent uzyskuje dostęp do diagnostyki, planu leczenia, projektowania pracy tymczasowej, a następnie ostatecznej. Dzięki własnej pracowni protetycznej w klinice można wykonać rekonstrukcje uśmiechu w jeden dzień. Akredytowane Centrum Projektowania Uśmiechu kliniki Piotrowscy & Bejnarowicz współpracuje z Centrum Frezowania Nobel Procera w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu rozwiązania oferowane przez klinikę są idealnie dopasowane do potrzeb pacjentów, a na prace Nobel Procera klinika udziela gwarancji respektowanej na całym świecie. Warto także podkreślić, że najwyższej klasy personel pracowni dzieli się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia z zakresu prac implantoprotetycznych dla specjalistów.

Eksperci Kliniki Piotrowscy&Bejnarowicz

 

Romana Markiewicz-Piotrowska
lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odbyła staż w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Doświadczenie zdobywała między innymi we Włoszech oraz w Stanach Zjednoczonych. Przez lata pracy nieustannie poszerza swoją wiedzę w dziedzinie protetyki, implantoprotetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej, ucząc się od najlepszych dentystów na świecie.

Moim celem jest dostarczenie Państwu przewidywalnego, pięknego i funkcjonalnego uśmiechu, który będzie również spełniał wszystkie Państwa marzenia.

Bartosz Bejnarowicz
technik dentystyczny
 

Absolwent Wyższej Szkoły Inżynierii Dentystycznej oraz Politechniki Śląskiej. Uczestnik licznych kursów, zarówno w Polsce, jak i w Europie, dzięki czemu śledzi najnowsze światowe trendy w stomatologii. Współpracuje z firmą Nobel Biocare, dla której prowadzi szkolenia, projektuje prace i uczestniczy w przygotowaniu rekonstrukcji typu all on 4, pozwalających na odbudowę zębów i uśmiechu w jeden dzień. 

Moje doświadczenie w protetyce i stomatologii opiera się na wieloletniej pracy w największych placówkach w branży stomatologicznej. Zawsze szukam najnowocześniejszych metod wykonywania prac protetycznych. Obecnie skupiam się na cyfrowej stomatologii i swoje doświadczenie wykorzystuję w branży skanerów stomatologicznych i laboratoryjnych oraz programów Cad-Cam.

Olaf Piotrowski
manager

Od zawsze zafascynowany światem stomatologii i nowoczesnych możliwości odbudowy uśmiechu. Jego marzeniem było stworzenie profesjonalnej kliniki stomatologicznej, w której na pierwszym miejscu stawiany jest komfort pacjenta i leczenie bez bólu. Nieustannie podnosi kwalifikacje i kształci się w kierunku zarządzania na szkoleniach organizowanych w kraju i zagranicą. Ponadto doskonali swoje umiejętności na studiach MBA na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

„Zarządzam kliniką tak, aby pacjenci i personel byli traktowani z szacunkiem i empatią, a klinika dostarczała usług na najwyższym poziomie oraz była ekskluzywnym i przyjaznym miejscem, w którym w oczekiwaniu na wizytę można się zrelaksować, napić kawy, poczytać lub posurfować w Internecie”

Krzysztof Jakóbik 
Higienista stomatologiczny 

Absolwent higieny dentystycznej oraz ratownictwa medycznego. Członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Wieloletni wykładowca szkół policealnych kształcących asystentki i higienistki stomatologiczne. Autor licznych publikacji medycznych. Pasjonat stomatologii, a w szczególności Profilaktyki Stomatologicznej. Pomysłodawca i współorganizator Perio Holistic Dental Academy - I ogólnopolskiego kongresu dla higienistek stomatologicznych.

„Uwielbiam pracę kliniczną z Pacjentem. W swojej pracy, współdziałam z lekarzami dentystami planując leczenie według najnowocześniejszych standardów. Rekomenduję profilaktykę domową wykorzystując sprawdzone  rozwiązania technologiczne.”

 

Usługi

  • ENDODONCJA/Leczenie kanałowe od 1000 zł Zobacz
  • WYBIELANIE I HIGIENIZACJA od 340 zł Zobacz
  • PROTETYKA od 1000 zł Zobacz
  • LECZENIE ESTETYCZNE od 1200 zł Zobacz
  • IMPLANTOLOGIA I IMPLANTOPROTETYKA od 3500 zł Zobacz
  • ORTODONCJA od 2500 zł Zobacz
  • CHIRURGIA od 300 zł Zobacz
  • PERIODONTOLOGIA od 600 zł Zobacz
  • ELIMINACJA STRESU od 200 zł
  • CENNIK SZCZEGÓŁOWY Zobacz

Komentarze