REKLAMA

Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane

Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane

Hotele SPA

Balzera 21 d, 34-500 Zakopane, województwo Małopolskie

Zobacz telefon Zobacz email

Resort Nosalowy Dwór i NABE SPA Zakopane powstały z inspiracji tym, co w Tatrach najlepsze. W otoczeniu gór stworzyliśmy miejsce doskonałego wypoczynku, relaksu i największą destynację dla biznesu pod Tatrami. Zainspirowani energią żywiołów tatrzańskiej przyrody tworzymy unikatowe rytuały NABE SPA.

Nosalowy Dwór Resort & SPA urzeka architekturą, inspirowaną stylem najlepszych górskich kurortów, nowoczesnymi rozwiązaniami, które współgrają z poszanowaniem lokalnej tradycji i historii, doskonałą kuchnią i proekologiczną polityką. Resort, położony u stóp Nosala, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego (niedaleko Kuźnic i ok. 3 km od legendarnych Krupówek), w malowniczej okolicy Jaszczurówki sprzyja wypoczynkowi z dostępem do wszystkich atrakcji Zakopanego. Tworzą go 4 obiekty w standardzie od 3-5*.

Każdy z naszych Gości może korzystać z rozbudowanej strefy Wellness, siłowni, basenu, sauny, strefy relaksu, 3 restauracji w tym jednej z najlepszych zakopiańskich restauracji – „Regionalnej”, lobby barów, widokowych kawiarni, rozległych terenów zewnętrznych z wiatami grillowymi, licznych atrakcji dla dzieci, stacji do ładowania pojazdów elektrycznych, miejsc parkingowych na zewnątrz i podziemnych garażach itd.  Niewątpliwym atutem „Nosalowego” jest holistyczne NABE SPA – wyjątkowy, autorski projekt inspirowany otaczającą przyrodą i energią natury. NABE SPA powstało jako miejsce w którym można się zatrzymać, pobyć ze sobą, odpocząć.

Autorskie rytuały, naturalne aromaty i regionalne akcesoria decydują o niezwykłości doznań, które proponujemy. Miejsce, w którym doświadczysz połączenia pielęgnacji i kojącego dotyku dłoni w zupełnie nowym wymiarze. Do dyspozycji Gości oddajemy pokój VIP, stworzony do kameralnych spotkań w gronie najbliższych. Sauna parowa, wanny przeznaczone do aromatycznych kąpieli, luksusowa strefa wypoczynku i wyjątkowa aranżacja miejsca tworzą prawdziwą enklawę relaksu i pielęgnacji.

Usługi

  • Ceremonia powitalna Nabe (autorski masaż ciała z elementami refleksologii) 240 zł Zobacz
  • Dotyk natury (masaż relaksacyjny ciała z użyciem korali góralskich) 320 zł Zobacz
  • Głęboki oddech (odprężający masaż głowy, szyi i uszu) 150 zł Zobacz
  • Energia Tatr (harmonizujący masaż pleców i stóp) 310 zł Zobacz

Komentarze