Medical Clinic Podhale

Medical Clinic Podhale

Medycyna estetyczna

Nowotarska 294, 34-431 Waksmund, województwo Małopolskie

Zobacz telefon Zobacz email

W duchu holistycznego podejścia do pacjenta oferujemy zabiegi z różnych dziedzin, m.in. stomatologii, implantologii, medycyny estetycznej, kosmetologii high-tech, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej.

Medical Clinic Podhale to nowoczesna klinika zlokalizowana u podnóża Tatr, znana w całej Polsce. W duchu holistycznego podejścia do pacjenta oferuje zabiegi z różnych dziedzin, m.in. stomatologii, implantologii, medycyny estetycznej, kosmetologii hi-tech, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej. Współwłaścicielem kliniki jest lek.dent. Michał Szczepaniak – implantolog i stomatolog, specjalista od „trudnych przypadków” i twórca najpiękniejszych dentystycznych metamorfoz. Dzięki stosowanym przez niego metodom oraz dobrze zaplanowanemu programowi leczenia każdy pacjent może się cieszyć zdrowym i naturalnie wyglądającym uzębieniem. Klinika wyposażona jest w nowoczesne urządzenia diagnozujące i wspomagające leczenie, dzięki którym stomatolodzy pracujący w Medical Clinic Podhale są w stanie uratować zęby, które w przeszłości były zdiagnozowane jako nadające się do usunięcia.

Sercem kliniki jest nowocześnie wyposażony blok operacyjny, na którym wykonywane są zabiegi z zakresu wielu dziedzin chirurgii ogólnej i plastycznej. Na miejscu działają też centrum rehabilitacji oraz oddział leczenia bólu, często bywają tutaj znani sportowcy. Zresztą, gwiazdy kochają Medical Clinic Podhale – są wśród nich ambasadorka kliniki, rodowita nowotarżanka – Joanna Kuberska, Mateusz Ziółko czy Jarosław Jakimowicz, który swoją przyjaźń z tym miejscem rozpoczął od zabiegów pod czujnym okiem doktora Michała Szczepaniaka. Klinika znana jest od Podhala po Bałtyk – w tym roku po raz kolejny zadbała o wygląd gwiazd obecnych na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. 

Medical Clinic Podhale to również bogata oferta zabiegów medycyny estetycznej – w 2018 roku otrzymała wyróżnienie Gala Beauty Stars jako „Najlepsza klinika medycyny estetycznej i dermatologii w Polsce”. Bezpieczne, skuteczne i sprawdzone zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty i nowoczesne technologie hi-tech przez zespół doświadczonych specjalistów. Klinika oferuje również bogaty pakiet zabiegów medycyny laserowej – o działaniu estetycznym i leczniczym – skutecznych w przypadku wielu problemów dermatologicznych (np. popękane naczynka, przebarwienia, blizny po trądziku). 

Usługi

  • Venus Legacy™ – zabiegi bezinwazyjne Zobacz
  • Zaffiro – termolifting Zobacz
  • Botox – wypełnianie zmarszczek Zobacz
  • Nici hialuronowe Zobacz
  • Implantologia Zobacz

Komentarze